» »

resetiranje PC-ja

resetiranje PC-ja

korabec ::

Dogaja se mi že skoraj 2 tedna. Sem dal že čez scan disk - bp, temeljit virus test - bp (porihtano, najdeno nekaj v obnovitveni verziji na D particiji), spyware test - bp (porihtano), pa še z 1click fix - porihtano. Medtem reset in ponovna naložitev win xp. Še vedno pa se dogaja. A je treba še kaj.?? Kak program? Hvala za kakršenkoli predlog!!!!!

ST-777 ::

Morda odpovedujejo kondenzatorji na matični plošči ali v napajalniku. To je možno videti, saj takšni kondenzatorji spustijo tekočino. Slabe kondenzatorje se seveda da zamenjati z novimi.

pravnik ::

Uh, na to sploh nisem pomislil

zmagoviti ::

Meni se tudi dogaja podobna zadeva zadnjih štirinajst dni (zaženem antivirus resetira po 10-15 minutah, zaženem defragmentacijo isto, ...) Napajanlnik ni, ker sem dva meseca nazaj kupil novega, verjetno se res kondenzatorji na matični plošči ampak kako naj bom 100 % da je res to. Obstaja kakšen program da se to testira ali se morda fizično vidi na matični plošči da so kondenzatorji fuč. Če so res kondenzatorji morda kdo ve kje lahko dobim druge in koliko to približno stane?

Bojevnik ::

Imel sem pdodben prblem, bil je napihnjen kondezator na plati. Čeprav pri resetiranju je tud slab RAM kar pogost povod tega.

urosh ::

Lahko je pa čisto enostavno zafilan procesorski hladilnik ali slab kontakt hladilnika s procesorjem.

Videno že dostikrat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se po vklopu ugasne prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
122625 (2474) Enron x86
»

Problem s prižiganjem sistema

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121848 (1479) Pyr0Beast
»

Hišni računalnik včasih "zmrzne"!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191982 (1656) Pyr0Beast
»

PC se nepricakovano ugasne > napajalnik!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91355 (1128) stewox
»

Računalnik ne štarta dokler se ne "ogreje"?? -> čuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171070 (1070) StratOS

Več podobnih tem