» »

Safe mode, normalno ali zadnja delujoca konfiguracija -- Restart!

Safe mode, normalno ali zadnja delujoca konfiguracija -- Restart!

Cranchi ::

Pozdravljeni,

iskal po forumu ter na googlu in nic nasel, punca me je poklicala da ima tezavo, ker pa mora dokoncati seminarsko in ji jaz nisem znal pomagati se obracam na vas, v upanju hitre pomoci.

Skratka, sredi pisanja neke naloge za racunalnik zablokiral (nic se ne odziva), ga restarta, vrze ven okno kjer izberes safe mode, start normaly in last good configuration that worked. Ob izboru katerega koli, pride le do logotipa windowsev in nato sledi restart. Izkopila iz elektrike, pustila, da se sistem ohladi, probala ze ducat krat in vedno isti rezulatat.

Hvala za pomoc
Get a Macintosh!

Samson ::

Bootable CD, nakar chkdsk /f /r. To naj bi ponavadi odpravilo tezave, ni pa 100%.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Cranchi ::

Erm, bi slo tole povedat bolj step by step, sem ze malce pozabil vse skupaj, kar se tice windowsev,.

Skratka nastimam first boot cd, vstavim bootable cd, potem pa kaj?

Hvala za odgovor
Get a Macintosh!

Samson ::

Lahko sprobas tudi z windows instalacijskim cd-jem, vendar poguglaj za kaksen hirens boot cd ali pa winternals in podobno. Naceloma nucas bbotable cd iz katerega bos zagnal konzolo oz. dos in utipkal zgoraj napisan ukaz ( chkdsd /f /r)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Cranchi ::

Snel winternals in vse tiste opcije potem v boot meniju, nobena ne resi problema, restore pointa pa jasno nimam. Nevem kako priti do dosa da bi vpisal chkdsk /r, potem pa sem vstavil se cd od xpjev ter napisal chkdsk, za /f je napisalo da pac negre (pozabil kaj) in po kaki uri cekiranja fajlov itd., je napisalo da so cca 4 errorji.. Kaj naj naredim, ocitno tole ni moje podrocje, tako da bi prosil ce je kdo tako prijazen pa da napise nek bolj step by step vodic, kako se resim te tezave.

Hvala za pomoc
Get a Macintosh!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sesutje Mozille Firefox

Oddelek: Pomoč in nasveti
141618 (1351) mihec23
»

bios flash (8800GT), nibitor, dos

Oddelek: Navijanje
221755 (1366) Valvoline
»

Karseda neboleča reinštalacija OS WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
171620 (1347) @ljash
»

Kako nredit "boot CD"?

Oddelek: Programska oprema
163462 (3257) Sims
»

CR-ROM !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5937 (801) Eric Cartman

Več podobnih tem