» »

Kako spremenit iz mp3 v tist format za stolp, Mam mp3 pa rabm navadno za v stolp

Kako spremenit iz mp3 v tist format za stolp, Mam mp3 pa rabm navadno za v stolp

Klemenn ::

torej imam tlele en par mp3 in bi rabu en program ki bi mi pretvoriil v tak format da bi lahko potem na glasbenemu stolpu poslušal.............kateri format..kateri program???

fictionel ::

povezes line out na zvocni pa stolp... zavrtis winamp (al pa kj druzga) das play in za snemat na stolpu.... simpl

Elemen_T ::




CDex


Klemenn ::

ja ampak jaz rabm to met na cdju.......jaz bom probal z cdex-om.............:\\

R0K ::

Hja...tko kt je reku Elemen_t ... dej si dol CDex, in maš tm funkcijo, ki ti pretvori formate .. in v tem primeru Mp3 to Wav ... ker edino wav ti bo delal na stolpu ... sam pazi ... 3MB mp3 posnetka je okoli 50MB kvalitetnega Wav posnetka...

LojzePek ::

Jest pa nimam stolpa, mam pa zato radio s cd-jem. Keri software bi pa jest rabil?

BigFoot ::

Pek> lej, tkole morš narest. najprej rabš prazne CDje in pa kekec pašteto. le to namažeš na CD, pol ga daš pa v radio (v CD player). pol daš pa samo na CDju na play, na PCu pa v winampu tud kliknes na play. in si ti bo lepo muska s pomočjo blue-tootha prenesla na radio, tam ti ga bo pa CD zapeku
simpl pimpl
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

LojzePek ::

Tole ti pa ne verjamem, sploh pa moj radio nima blue tootha (sploh ne vem kaj to je). Pa ne me s pašteto zajebavat, sem že enkrat testrial, pa mi pol sploh ni cd-ja bral.

bostek ::

ti se maš za enga vdiraša v satelite in tko, pa ne veš kok spečt muzko za stolp...mislmim!

Tomi ::

Ker nihče ni resen.
Rabiš pekač, pa recimo Nera, in daš New, Audio CD, pa namečeš za 80 minut glasbe poljubnih formatov notri, pa spečeš.
In mora delati.
Bluetooth je pa radijska povezava, ki se bo uporabljala za wireless lan in pa je sedaj prisotna v mobilni telefoniji, tako na kratko.
metrodusa.blogspot.com

BigFoot ::

:D :))
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

BlackHole ::

LOL, Pek ni čudno, da ti ni delovalo s Kakec pašteto. Probaj z Gavrilovičevo, ta ima krajšo valovno dolžino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469111 (7317) charly5650
»

Ali cujete razliko med MP3 in med cd-jem?

Oddelek: Zvok in slika
333270 (2608) Tr0n
»

kako presnet zakljenjen audio-cd?

Oddelek: Zvok in slika
191893 (1483) AngelOfDeath
»

MP3 - > Audio CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
131586 (1448) Simko
»

MP3-ji in stolpi

Oddelek: Zvok in slika
81361 (1162) Opkow

Več podobnih tem