» »

kako naviti procesor??

kako naviti procesor??

1
2
»

biokill ::

kaj se bol splač kupit,

agp geforce 6800, ali 6800LE...

Nekje sem bral, d je tista z oznako Le počasnejša, vendar pa ima ogromen navijalski potencijal....Sam navijal pa itak nebi....

Pa ali se navadna 6800 lahko primerja za 6600gt..??

:D :D

L.P.

Tilk ::

6800 je boljša. ti sam pazi da bo AGP vodilo. Da ne bo pci ali pci-e.
Osebno pa ti najbolj priporočam kartico X800xt od ATI/AMD. Je kar dost boljša pa še cenejša.
Tilk

biokill ::

ah, thx, te ATi nikjer ne najdem, da bi se prodajala.....Ali je še kakšna boljša izbira od 6800 (pa tudi 6600,6600gt...), za manj oz. isto denarja:D

Tilk ::

KLIKNI ME :P
SE ENKRAT ME KLIKNI

mas jih na bolhi kar nekaj. zal use cez 50€(kar je malo glede na njeno zmogljivost)

Glede na to da imaš AGP vodilo je tole nakako najboljša izbira. 7600gt je celo malce slabša od te kartice( PRIMERJAVE)
Tilk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilk ()

Urc ::

Čez 50 € 8-O To je čez 70 € oz 90 €. Toliko te grafične niso vredne...

michel ::

Drugi link ni dober, ker je kartica na vodilo PCI Express x16, on pa rabi AGP.

biokill ::

ja to je pa kr precej več kolkr sm pripravljen dat:D
Saj jst zdaj ne rabm kakšne hard core grafične, ker itaak dobim now komp u kratkem, do takrat bi pa rabu eno, na kateri bi lahko cod1 špilou na 1280x1024 pa vse na high brez zatikanj........

prix ::

Jaz sem imel 6800 vanilla. Začuda je bil procesor povsem izpraven in se jo je dalo navit ter odklenit na GT ferkvence (zamenjava BIOSa, voltmod, aftermarket cooling). Edin problem je bil DDR2 ram :(. Do prejsnega tedna je delala čisto kul, še CoD4 sem igral z stable 76 FPSji.

Tako da choice is yours :)
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Tilk ::

my bed za tadrug link - sm spregledu vodilo.

mislu sm da racunalnik nekak se za ksn let nadgrajujse..ves itq bi bla bol slaba.za tvoje potrebe je pol 6800ciz dost gut.

velik srece
Tilk

biokill ::

aha, ok thx vsem:D , ki ste mibili pripravljeni pomagat:)

biokill ::

am, katero grafo pa bi priporočal, zgolj za eno igrico.....Call of duty 1.....ker druge se na tem kompu ne bo špilal, rabil bi pa da mi dela na 1280x1024 pa vse na full, brez zatikanj, pa za čim nižjo ceno...

L.P.

biokill ::

anybody???? plis...

bluefish ::

za cod1 bo zadostovala praktično vsaka. če gledaš za agp vodilo, potem vzemi 7600gs oz. kaj podobnega. Bi pa že sedanja 6600gt morala zadostovati (vsaj meni je).

biokill ::

aha, thx....vem da zadostuje, sam zdaj še en drug komp rihtam, pa nobeden ne prodja 6600gt, zato sm mislil če je še kakšn druga8-)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
242766 (1919) herkulx
»

Težave z računalnikom (nova grafična)!!!

Oddelek: Strojna oprema
141481 (1139) eti_
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1169784 (6717) J4CK
»

Radeon x700 ali GF6600? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
714923 (3829) GrimReaper
»

upgrade compa

Oddelek: Kaj kupiti
241238 (1102) Jan987

Več podobnih tem