» »

Navijanje 7300 GT

Navijanje 7300 GT

M-XXXX ::

Odločil sem se da navijem svojo 7300 GT. Ker imam silent verzijo sem dodal se en ventilator, da temparature niso previsoke. Ko sem le prišel do navijanja sem opazil da imaš možnost naviti 3 frekvence (2D, 3D low voltage in 3D preformance) Katere naj navijem?

obadek ::

3d prformance

M-XXXX ::

Hvala!

SAMO ŠE NEKAJ:
Najprej sem testiral v Aqumarku3- 45k ter 3DMARKU05-3500 točk, ko sem sem jo navil in testiral so bili majhni rezultati, zato sem dal na osnovno frekvenco ter ati tool zbrisal. OD TAKRAT DOBIM V AM3- sam 39k v 3DMARKU05 pa samo 2700;(( Kaj bi lahko bilo narobe??? A naj poskusim z reištalom driverjev????

M-XXXX ::

Driverje sm unistalov in zdaj imam score normalen!!!

obadek ::

Ne smeš zbrisat ATItoola ampak ga morš pri vsakem ponovnem zagonu zalavfat in loudat tvoj profil da bo kartica skos navita. In tele 7300GT grejo na primarnih voltažah kumot do ferkvenc 550/400 vsaj meni je šla. Res pa je da moraš imeti mal bolš hlajenje.

M-XXXX ::

Saj vem da moram imet ati tool prižgan. Samo problem je bil ko sem imel inštaliran riva tuner ali ati tool (ne vem kateri je driverje pokvaril) A ti si navil samo procesor brez rama al kako???

obadek ::

Navijal sem sam proc ja pa navijej z riva tuner kt je daleč najboljš za NVidea kartice.

Pa nainstaliri si te driverje NGO NVIDIA Optimized Driver ki so daleč najboljši in najbl primerni za navijanje grafične. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: obadek ()

Tr0n ::

nVidia kartice lahko navijas kar direktno v ForceWare gonilnikih. Pozenes samo coolbits registry tweak.

M-XXXX ::

Trenitno mam 525mhz /430mhz. 3DMARK95- 4000točk

Being cool ::

Rad bi navil svojo 7300 gt, ampak nisem še nikoli česarkoli navijal in se bojim karkoli na pamet delat. Imam riva tuner, kartica pa je brez dodatneg ahlajenja. Mi lahko kdo svetuje kako se naj lotim navijanja v tem programu?
salata


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Connect3D Radeon 9550 v 9600 ?

Oddelek: Navijanje
492567 (1099) Xserces
»

8800gts navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
986883 (3814) PINki
»

New/old ATI user! Need some help :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
935720 (3735) Good Guy
»

Problem z Club 3D 6600GT! Cisto s***** od grafe!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
564350 (3476) pharaon
»

Kako se navijajo grafične kartice

Oddelek: Navijanje
432022 (1275) Wad@

Več podobnih tem