» »

Ubijalske cene pri SLOCOMPU!

Ubijalske cene pri SLOCOMPU!

Edi999 ::

Ste gledali kaj cene na SLOCOMP ?

Naenkrat ima OBUPNO nizke cene! >:D

Kar naenkrat en kup akcij! Zdaj se po moje resnično izplača kupiti izdelke tam! >:D

kixs ::

Meni ni vsec k ma tok drago postnino.

lp

Brane2 ::

meni pa ni všeč, ker ne dobavi vsega, kar ima v ceniku.

Cena je že super, a kaj ti to pomaga, če ne dobiš robe.

Nimam nNIČ proti temu, ker gre za neko garažno varianto. Nasprotno, take so v mojem adresarju dobrodošle, če jih krasijo nizke cene.

Ampak da tip 2x reče, da bo stvar naročil s Tajvana in da se potem še tretjič pogovarjamo o tem, ali je to naročeno in me izčrpava da zgubim voljo do življenja, je pa bilo zame preveč.

Drugače, ene cene so bile res nizke, ampak niti približno vse.

Vse tisto, kar me je zanimalo ( razen plate, ki sem jo pri slo-compu zaman čakal) sem dobil pozneje drugje za primerljive ali celo malo nižje denarje.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Aja, pa tisti skype naslov. Ne vem če ga je kdo kdaj dobil na tem naslovu, meni ni uspelo nikoli.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Edi999 ::

Jaz sem že par krat kupil komponente tam in NIKOLI nisem imel problemov!

Res pa je, da nima trgovine in zato nima vsega na zalogi!

Saj pa dobavi v roku enega tedna! No, vsaj meni je vedno do zdaj!

trnvpeti ::

tezko poklices, redko dosegljiv
ne mores osebno dvignit robe
nima na zalogi, in to nikoli dolocene stvari, tudi ko narocis
boljs da ne razmislim, kaj se zgodi ob reklamaciji :)

Edi999 ::

Jaz ne razumem, kako lahko imate težave, če pa jih jaz nikoli nimam! :\

Kadarkoli pokličem, vedno ga dobim, na MSNju in Skypu je sicer redko dosegljiv-ga je pa potrebno zato več krat kliknit!

Komponente sem vedno dobil, kot sma se dogovorila,... PA za garancijo mi je tudi takoj zamenjal, brez vprašanja! :D

Brane2 ::

je možno,da ga ti dobiš vedno, koga iščeš, ker si ti = on, ker si tam zaposlen ali pa ker si mu kolega ? 0:)
On the journey of life, I chose the psycho path.

Calligula ::

Sem potem jaz, ki imam z njim odlicne izkusnje tudi tam zaposlen? 0:)

Sam ne pravim, da tisti, ki trdijo, da imajo kake tezave lazejo. Ampak sam imam odlicne izkusnje.

Brane2 ::

Ne trdim, samo sprašujem. :D

MIslim, če poskušam dobit tipa na skype maljonkrat tekom dveh-treh tednov in čeimam zadevo vklopljeno da vidim, kdaj bo postal dosegljiv pa ne gre, njemu pa rata vedno ko proba, le "kliknit mora parkrat", je sumljivo verjeten odgovor ta, da je ena in ista oseba. Sam sebe valjda dosežeš, ko se rabiš... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

GrimReaper ::

Raje kupujem pri preverjenih trgovinah, trenutno na prvem mestu Nakupi.net, na Mimovrste sem že velik kupil sam se mi zdi da majo zadnje čase vse dražje, ComShop je za rame (Crucial, Princeton), Mlacom ma prvi najnovejšo robo.
Ne dopade mi Funtech (plačevanje je en lol), pa pač druge nepreverjene trgovine, med temi sigurno Aperio in Elektronika.si.
Res še najbolj mi je pa Nakupi.net, lepe cene, vse dobim v max treh dneh, tut ene tolk so rabil ko so mi menjal plato.

Je pa mamljivo, 235€ za Q6600, 245€ za 8800GTS 320MB, rami Corsair 2GB za 76€.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

whatever ::

Ja, nakupi.net so kul.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

MEDENA ::

DINODJ...jaka muda v austriji nabaviti preko cro putovnice in kao dobiš račun garancijo :\

Kibby ::

Zame sploh nima nekih ubitacno nizkih cen... Se najde tu in tam kak artikel ki je mogoce malo cenejsi kot pri konkurenci, vendar raje dam 5-10€ vec kot pa da mam strah da kaj crkne in se pol lahko obrisem pod nosom... MEDENA ve kje je moj bestbuy :D :D

dukenukem ::

a ni zdj ta štrcuna uradna ?

novinec09 ::

Ima pa resnično nizke cene po novem! Q6600 SLACR za 235€ 8-O 8-O 8-O

Medena ti pa si pameten, kot vedno!
Se ti vidi, da si tapravi gorenc!

Malo poglej cene v AU in boš videl, da ima kar dosti izdelkov cenejših, kot so v AU! Zdaj pa mi to prosim razloži, če VSE v AU kupuje! Po moje more imeti človek še neke druge veze okrog!

Tudi jaz sem že kupoval dosti krat pri njemu in morem povedati, da nisem imel nikoli nobenih problemov!!!!!!!!!

Kar se pa tiče garancije pa mi je samo 1X grafična crknila (sem jo skuril, ker sem jo preveč navil :8) ), pa mi jo je brez vprašanja takoj menjal! Je rekel, da ima garancijo in da jo bo kar takoj menjal-"če ne dela, jo je potrebno menjat"! >:D >:D >:D

LP

novinec09 ::

dukenukem:

Ja, je uradna zdaj, ja!

Edi999 ::

Brane2:
Nisem jaz on, nisem tam zaposlen, niti mu nisem kolega.
Osebno ga ne poznam, razen toliko, koliko sem bil pri njem, ko sem kaj kupil.

Torej so vsi, ki so kaj dobrega napisali o tej trgovini za tebe "on", ali kaj?

Brane2 ::

Vsi ne. Tebe sem pa imel rahlo na sumu... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

novinec09 ::

Brane2!

Omenil si, da si komuniciral z njim? Torej vrjetno tudi preko maila! Se ti ne zdi, da je razlika pisanja med Edi999 in njim 100000% in ne samo 100%?

Saj pa bi mogel vedeti to! Pa malo Slovnice mu tudi manjka! :D

MEDENA ::

seveda naj bi imel ceneje ko pa MWST dobi nazaj....jaka muda.

Brane2 ::

Čaki mal. Če dobi MWST nazaj, kako potem lahko legalno prodaja robo tle brez DDV ?

Nisem ziher da je to.

Določene cene ima res VELIKO nižje od konkurence in ne samo za tistih 20%, le da jaz te robe še nisem videl v živo.

Pa tudi če bi šlo za dobavo iz Avstrije mi ne bi bilo treeba čakati po teden ali več na dobavo,( ki je sicer ni bilo ) :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

dukenukem ::

in kje bi to blo da greš k njemu po robo,ker js bi raje osebno šel tja ,če ni predaleč,tud če kj crkne ,raje skočim tja;) po pošti še dalj traja ;)lahk na zs odgovorite ,da navjo drugi vedl :D

Calligula ::

Medena, ce bi bilo to kar pises res, bi ga vi Comtronovci verjetno ze zdavnaj prijavili inspekciji... ker vam gre tako v nos.
Nelojalne konkurence pa si ja ne bi dopuscali ne?

Mene bi zanimalo tudi, ce lahko kaj takega dokazes, ker take trditve niso ravno nedolzne in, ce prihajajo iz nekoga, ki dela za Comtron bi pricakoval, da je pripravljen za takimi izjavami stati.

Prav tako bi od koga, ki bi Comtron obdolzeval utaje davkov ipd, da kaj takega utemelji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Calligula ()

Pesimist ::

In kak je oni 2900PRO tak poceni? Ze orginalna cena je 50% cenejsa kot od konkurencnih firm?

novinec09 ::

To pa vrjetno samo on ne!

Sicer pa ni pomembno kje kaj kupi, za koliko kupi,....

Pomembno je samo to, da lahko mi dobimo te stvari za majhen denar in, da ima garancijo! >:D >:D >:D

To je moje mišlenje!:8) :D

kmxkmx ::

Pa jaz nevem kaj se eni tak bunite!! Če vam ni po godu, pač ne kupujte tam!
Ne pa pljuvat po ubogem človeku.

Kibby ::

Pri grafi manjka verjetno cifra "1" spredi... Stran je itak obupna... človek da je ubog?! hahahaha:D :D :D Če bi bil tko ubog in nebi blo dobicka nebi mel tega in s tem sluzil:)

K0K0 ::

Za nizke cene je lahko več čisto legalnih razlogov, sam mal se je treba znajt. Pomoje bi ga že zdavnaj zaprili če bi ga kej preveč srov.
seveda naj bi imel ceneje ko pa MWST dobi nazaj....jaka muda.

Medena a nam boš mal razložu, kako si ti to predstvljaš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

AngelOfDeath ::

Kolko sem jaz kupoval pri njemu je vedno blo bp tudi za garancijo...
Sem pa bil stalno osebno tam :)

na telefon ga je skoraj nemogoče dobit ker mu stalno zvoni :S se pa da

skypa ne uporabljam...
edit: Slovnica

jerry2000 ::

Jaz sem tudi "!kupoval" pri njemu. To pomeni da me je ene 10x nategnil kako bo nekaj dobil in poklical, kako bo dal račun zraven ipd. ipd... V resnici pa ni bilo nikoli nič. In hvala bogu da ni bilo. Kaj bi bilo z reklamacijo. Kako tak posluje je pa res moje vprašanje...
Jerry and Tom

Gandalfar ::

ce ni DDV zavezanec ti lahko zaracuna 20% manj ze zaradi tega

UNIVERZUM ::

Jaz imam z uveljavljanjem garancije pri njem dobre izkušnje. Je odpovedal disk, pa sem mu ga nazaj poslal brez računa itd.... Pa ga je na podlagi datuma, ki ga napiše na disk zamenjal brez problemov.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

perci ::

ce ni DDV zavezanec ti lahko zaracuna 20% manj ze zaradi tega
Ampak si tudi ne more odbiti vstopnega. In ker njegovi dobavitelji skoraj 100% so ddv zavezanci, mu torej to nič ne pomaga.

jerry2000 ::

Uveljavljal ti je garancijo? Človeka sploh ne moreš dobiti ven iz obljub...

A gre to za isti model ali sta dva?
Jerry and Tom

novinec09 ::

Po moje gre za istega!

Je pa res, da ima po novem enega pomočnika in odkar dela on pri njem se stvari dosti lepše odvijajo!
Sem bil tam, ker sem šel po novo grafično in mi je tip svetoval za vse mogoče! Človek se resnično spozna na Hardware!
Je na tekočem z računalništvom in točno ve, kaj kdo potrebuje, ter zna svetovati!
Prav tako gleda na kupce in ne toliko na finance, kot šef! :D

Ko sma se pogovarjala, mi je iskal vse možne načine kako priti do DOBRE in POCENI kartice! Tako, da sem ZELO zadovoljen! >:D

Kibby ::

Zgleda da ti je dal ceneje/popust da ga zdaj tuki povzdigujes med bogove...:\ :\

Tilen ::

Se samo meni zdi, ali so se cene v povprečju res malo dvignile? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Antares88 ::

Diski so neki sumljivo poceni.

Tilen ::

Tudi določeni diski so čez noč se dvignili za 10€. |O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SLOCOMP ::

Žal se cene spreminjajo oz. nihajo-gor in dol in zato so se cene spremenile. Brez skrbi, da bodo cene spet padle! :8) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z nakupovanje.net

Oddelek: Kaj kupiti
167144 (4996) šernk
»

Pomoč potrošnikom - problemi, izkušnje, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535652 (4104) Leks
»

Najboljša računalniška trgovina

Oddelek: Kaj kupiti
413846 (3846) bate
»

Metro - Kako kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
638417 (5840) Mr.B
»

Nova trgovina baje bo zlo pocen roba

Oddelek: Kaj kupiti
413550 (1311) simnov

Več podobnih tem