» »

Raden 9200 in display driver

Raden 9200 in display driver

tiskmaher ::

Zdravo

po racunalniskem servisu sem dobil racunalnik nazaj v uporabo. Edini problem je da ni bilo vec instaliranih graficnih gonilnikov in sedaj gledam po zaslonu pocasno premikanje strani ter cel kup zasotajanj nebesednih prvin, pac kot da ni graficne kartice brez gonilnikov heh. Vem da so prilozeni driverji za graficno kartico ATI Radeon 9200 in mi jih noce instalirati! Grem pod deafult nastavitev in posamezno instaliram Catalyst center, medtem ko se mi pa "ATI Display Driver" noce nikakor zagnati instalacije. Pokaze mi to okno:




Kaj naj storim da mi bo delalo normalno? Aja, se to, en okencek prej mi je pokazalo naj instaliram .NET Framework 2. Sem ga sel instalirat in se mi je potem pojavilo ze prej omenjeno okno.


*Poskusil sem naloziti tudi Omega driverje a mi se vedno kaze da moram najprej postimat radeon 9200 display driverje.
Hvalezen bi bil za vse nasvete, saj mi racunalnik dela ze prevec preglavic in ga bom januarja zamenjal.
LP!

tiskmaher ::

A res noben ne ve?

ender ::

Zadnji driver za RadeOn 9200:
http://ati.amd.com/support/drivers/xp/r...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ender ()

tiskmaher ::

Pokaze mi to kar kaze na sliki. DRIVERJE mi ocitno noce instalirat, med tem ko te multimedijske CENTRE mi pa instalira!:O

wooted ::

če maš še kšno integrirano grafo na plati najprej tisto inštaleri

maliking ::

V kolikor še niste rešili problema, potem berite naprej, v nasprotnem pozabite.
Kot prvo deinstalirajte vse drivere, ki jih imate instalirane za ATI (v Control panel-add remove), restart računalnika. Nato instalacija driverjev, ki jih je navedel ender:

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/r...

Seveda pa pred instalacijo .NET Framework 2 instalirat. Mora delat, saj sem imel niti teden dni nazaj isti problem.Zezali so driverji od prej.Enostavno kar se tiče ATI-ja sem vse deinstaliral, tako da se je v device manangerju kot grafična kartica pojavila "unkown".Šele nato sem pristopil k instalaciji in sedaj vse dela brez problema.

Lep dan!:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastniki ATI 550 PRO...control panel

Oddelek: Pomoč in nasveti
101228 (1125) BlackHole
»

ati catalyst download

Oddelek: Programska oprema
51148 (1089) Brainstorm
»

theatrix 550 + windows server 2003

Oddelek: Pomoč in nasveti
8896 (835) Alexius Heristalski
»

ati radeon 9800 all in wonder problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
51027 (973) Timotko
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231507 (1293) polde66

Več podobnih tem