» »

probite imesh!!!

probite imesh!!!

sifu ::

glede na to, da skos sprobavam nove in nove programcke za downloadanje rožic, vam predlagam da sprobate novo verzijo imesha...torej www.imesh.com

to pa zato, ker je kr fajn zadeva...zelo hitr laufa, edini problem je da je trenutno samo okol 300.000 userjev, ampak to se bo vse uredil (morpheus jih je meu tud tolk vcas)

morpheus je sou na gnutello kar sucks, kazzo bodo sesul....o imeshu se pa se najmanj govori, kar je cool...torej bo se kr neki cajta na sceni...pa program ni vec pouhn buggov, se mi sploh nkol vec ne sesuje.....edin shit je tist kretenski bonzy prjatu k se ti nastima ob instalaciji

zanima me, ce zna kdo tega bonzija odinstalirat

anyway...sprobite zadevo..ne bo vam zou.jest dons ze ceu dan rožice dol vlecem in nimam vec idej kaj potegnt


-- moderated by xbite
  • premaknil: Predator ()

BigFoot ::

si pa zgoden :) jest ga uporabljam že ene pol leta. se pa strinjam da zadevca rula.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

pivmik ::

BigFoot: si pa zgoden, jazst sem imel verzijo 2.* pred 1,5 leta, ampak takrat je bilo malo uporabnikov :)

Sicer pa je iMesh dobra alternativa KaZaAti.

Mislim, da se pri inštalaciji BonziBuddy da onemogočit, če ne se pa mi zdi, da samo naredi ikone do njega. Zbrišeš ikone in mirna bosna...
LP, Gregor GRE^

boyan64 ::

pozdrav vsem,
zanima me kako je z varnostjo pri prenosih z imeshom? Ravno danes se mi je sesul en računalnik. V imeshu so se začeli pojavljati in odpirati okenčki s sporočili in se jih nisem mogel več znebit. Ko sem resetirl PC pa je bila šele zajebancija. Vse se je sesulo in tudi restore registra nisem mogel narediti. Ali je kriv imesh ali kak virus od tam? Kakšne imate iskušnje?
Zanima me tudi kako je z varnostjo na Kazaa, e-mule, Fatty Bear itd..
lp, boyan

Bug ::

Kaj pa WinMX? Program sploh ni slab, najde tudi veliko rožic:)


-- moderated by xbite ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Hux ::

kaj te bol hitro laufa sej pa deluje vs ena istem principu na katerem je vazen samo upload. Pol pa je od programa odvisno ali razdeli ta upload na 2 usera kar ima za posledico dolge cakalne dobe ali pa na 10 in pocasnejse prenose! AMpak eni simple poganjajo 100tine programov naenkrat in upload trpi se bol.
Idealen sistem bi tak mogo bit da nemores omejite uploada in zadeve se bi kr pobolsale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Vanich ::

Kako "nova verzija", če je zadnja na njihovi strani 3.1 od marca 2002 ????

boštjan ::

to je zadnja verzija,delajo na multilingual imeshu.lahko se prijavi kdorkoli in prevede imesha v slo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131916 (1654) pivmik
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667764 (6738) Tic
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342496 (1770) cybermedo
»

Overnet?

Oddelek: Omrežja in internet
101270 (747) smash
»

Kazza in podobno

Oddelek: Programska oprema
131385 (1134) Voyager

Več podobnih tem