» »

ACER 5920g

ACER 5920g

laguna2 ::

kako na njega posneti windows xp?
sata diska ne pozna, če jih probaš instalirat
  • spremenil: laguna2 ()

gansta ::

Da se nasneti, vendar ti potem zadeva ne bo delalo kakor treba, ker nimaš gonilnikov za Xp-je....

8-O |O ;(( >:D

MEDENA ::

NLITE.

shubell ::

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/aspire_xp_not_authorized/aspire_5920

here you go

Venturer ::

A obstajajo driverji za XP za model Aspire 7520 (oz. AS7520), ker me zelo mika da bi tole Visto zbombardiral dol.
Hvala in lp

Venturer ::

EDIT: sem našel za 7520 so pod ikonco za 5220.
Ima kdo izkušnje z instalacijo XP jev na ta notesnik, je kaj na kar je treba posebej paziti?

Zanima me pa tudi, če se da dobiti original CD z Visto, ki je bila prednaložena na notesniku, CD-ja ni bilo zraven. Serijska številka in nalepka sta nalepljeni na dno notesnika.

lp

ajdin86 ::

Zdravo! Vidm da je neka debata o Aspire 7520 ... js bi tud meu raj XP-je gor ... ker sm bl vajen na njih! Pa še zih bi komp bol delu! Tko da ... a kdo ve ke bi se dal dobit usi driver-ji za ta leptoP:)! Prosm za odgovoR! Huala:)

_Jack_ ::

heh jz sm pa zdele poskusu za 7520 xp driverje dol dat pa v tistem imeniku ni nič....
kakšna ideja u čem je problem?

d3j4n5 ::

Jaz tudi uporabljam acer aspire 7520g in sem dobil čist use driverje za XPje
s tem da nekateri driverji delajo tud od viste naprimer za webcam, tv tuner...

http://www.acerpanam.com/synapse/forms/...

Tac20 ::

Kva je fora da je nalisti tud Aspire 5220, če daš searchat driverje samo od 7520g modela, a uporabljate iste driverje? Mati so danes nabavili isti laptop 7520g in bom bacil dol Visto, ampak samo v primeru da se vse da spedenat tko kot treba. Potem stvar lepo laufa in ni problemov?

Lp

(pardon za obujanje stare teme, jebat ga to sm najdu)

Tilen ::

Za mame je Vista OK.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tac20 ::

Hja sej zdej mi je uspelo usposobit wifi da dela tko kot mora, samo ta acerjev bundle in software ko se skos neki vozi in priziga pa je totalno beden, ko bom mel čas se bom spravu dajat gor Xp je.

Zheegec ::

Hja sej zdej mi je uspelo usposobit wifi da dela tko kot mora, samo ta acerjev bundle in software ko se skos neki vozi in priziga pa je totalno beden, ko bom mel čas se bom spravu dajat gor Xp je.

Seveda imaš isti Acerjev bundle software tudi za XPje... Kako odstranjevati programe iz control panela že veš?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tac20 ::

A ta bundle je nujen? Ali lahko pol kaj ne-dela, če ga odinštaliram, to je "moj" prvi laptop in nimam pojma kako stvari potekajo, jaz bi rad imel tako kot na PC ju svež operacijski sistem, brez nadleženge acerjevega softwera


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zaslon izgine pri nalaganju win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
5672 (580) miranpozar
»

"no audio output device is installed"

Oddelek: Pomoč in nasveti
5551 (482) amigo_no1
»

GeForce 8400M G - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
72421 (2298) melan
»

Formatiranje ACER prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
142139 (1784) Voluharr
»

Kateri prenosnik z 17' monitorjem ??

Oddelek: Kaj kupiti
71374 (1374) j3rn3jk

Več podobnih tem