» »

Menjava matične plošče

Menjava matične plošče

Kunte ::

V svojem starem računalniku bom zamenjal osnovno ploščo (gigabyte) ,procesor amd 4400+ in ram 2 X 1GB (DDR 667).Zanima me ali bo računalnik deloval, če ne formatiram diska?
LP Kunte

kixs ::

Ce ne bo imela plata drugega proizvajalca chipseta, potem ne bo nekih tezav. V najslabsem primeru startas v Safe mode, odstranis stare gonilnike in namestis nove.

V vsakem primeru pa priporocam novo namestitev.

lp

bond007 ::

Zelo verjetno ne bo deloval, zelo verjetno pa ne bo pomagal tudi save mode .. vseeno ne boš prišel v widowse.

Se pa zelo lepo da rešit takle prehod s funkcijo repair (kot da bi znova namestil widowse, le da ti vsi programi in vse nastavitve ostanejo, kot si imel. Jst sem tako zelo elegantno prenesel sistem iz p3 500 mašine na dvojedrno e2160. Mislim, da ni treba povdarjat, da niti eno samo komponenta ni ostala enaka, niti podobna - no razen disk :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Kunte ::

Ni uspelo.Računalnik se je samo zaganjal do modrega zaslona, ki se je pokazal samo za trenutek.Še enkrat sem na novo instaliral visto.:|
LP Kunte

kixs ::

Katero plato si zamenjal s katero?

Safe mode si probal?

lp

Kunte ::

Asrovck z gigabyt pentium2.2ghz za amd x2 4400.Zanima me še kako usposobit pci-eide kartico.Kartico mi prepozna cd rdvd-jev pa ne .
LP Kunte


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI izhod na grafični

Oddelek: Pomoč in nasveti
71315 (650) less
»

Računalnik se resetira (forever)

Oddelek: Pomoč in nasveti
291758 (1242) GTX970
»

Težava s trdim diskom in ponovnim nalaganjem windowsXP.

Oddelek: Strojna oprema
111405 (1194) amigo_no1
»

XP noče dveh diskov

Oddelek: Pomoč in nasveti
251319 (919) bosmla
»

Loading WIN XP problem !

Oddelek: Operacijski sistemi
11993 (859) Tilen

Več podobnih tem