» »

Kje kupiti Pinnacle Dual Hybrid Pro in w2207 v Avstriji?

Kje kupiti Pinnacle Dual Hybrid Pro in w2207 v Avstriji?

eVro ::

V prihodnjih dneh grem v Avstrijo po 2 komponenti, ki jih v naši majhni Sloveniji ni moč dobiti:

HP w2207

in

Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro 3010i PCIe x1 (ok, to se dobi, ampak naši uvozniki (domex nabija cene u nulo - v avstriji stane stvar 80 €, pri nas pa 150€!)

Ker grem zaradi LCD monitorja itak fizično tja, bom kupil še kartico. Sedaj pa me zanima, kje v Avstriji naj to kupim? Pogoji za trgovino:

- čimbližje meje (Gradec, Beljak, Celovec...)
- možnost priklopitve in preizkusa LCD zaslona (hočem vse piksle delujoče)
- tudi če je vsaka komponenta v drugi štacuni, bi blo fino, če sta obe štacuni v istem mestu

Poznam geizhals.at, poznam tono internetnih trgovin, ampak Avstrijci imajo dosti ločen sistem. Internetne trgovine so samo internetne, ne-internetne pa nimajo katalogov ponavadi na internetu.

Torej iščem dobro založeno štacuno, kjer bom lahko vsaj preveril, če imajo dovolj na zalogi, če že ne rezerviral preko telefona (kakšni problemi z Angleščino?). Za kakšen Mediamarkt predvidevam, da je velika štacuna in da samo na internetu nimajo vseh artiklov, bi pa rad šel nekam kjer zagotovo bo, da ne bom prišel tja in bo zaprta koliba.

mte ::

Žal ne vem odgovora, bi pa vprašal, ali ti pinnacle-ovi izdelki sploh podpirajo "slovenski" mpeg-4 dvb-t, namreč to ni nikjer izrecno zapisano...
lp

eVro ::

Noben ga še ne podpira, je pa to stvar sofwara, tako da je le še vprašanje časa. Trenutno se da gledati slovenski DVB-T z drugimi programi, ki podpirajo to kartico in MPEG4 hkrati (ProgDVB).

stalker345 ::

Hp w2207, imajo jih v Mediamarktu za 299 EUR.
Ravno včeraj sem ga šel kupit in so še meli cel kup škatel v trgovini..., pa garancija je 3 leta.

Super monitor!

eVro ::

Katerem Mediamarktu? Beljak (Villach)?

In kako da je garancija 3 leta, HP daje 1 leto? :)

Aja, a je možnost testiranja monitorja (da ni mrtvih pikslov)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eVro ()

eVro ::

Ali mi lahko poveste, če katera izmed trgovin, ki je napisana na tem seznamu: LINK

a) pošilja v Slovenijo

ALI

b) se nahaja v Beljaku (blizu Mediamarkta)

Pa našim trgovcem/uvoznikom bo treba objasniti, da smo v 21. stoletju in da potrošniki želimo izbiro.

Zdele opazil, da to kartico v Mediamarktu majo, samo hočjo zanjo 120€. Dajte vi malo po seznamu pogledat... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eVro ()

Tomay ::

Tu imajo HP w2207. Če se prav spominim je cena okoli 330€.
Voodoo 4Ever

eVro ::

Ok, dejansko ga majo. Zakaj potem ljudje hodijo v Avstrijo? Ok, je še kar nepoznana štacuna (2x sem mogu googlat da sem najdu homepage). Sam če imajo, zakaj pa ne? Bom poklical v ponedeljek in vprašal kako je z osebnim prevzemom z možnostjo pregleda monitorja za mrtve pike.

Pa kako se lahko zgodi, da dobrega in cenovno ugodnega monitorja nimajo ta velike štacune pri nas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eVro ()

evilfury ::

Jst ga grem drug teden iskat v villach. Pa je res garancija 3 leta?

eVro ::

Pinnacle PCTV Dual DVB-T Pro bom kupil TU, če koga zanima. 80 € + poštnina (ob registraciji je možnost Slowenien).

eVro ::

Na geizhals.at in Googlu sem pogledal, kateri Pinnaclovi zastopniki so v Beljaku. Našel sem Reymont in Cosmos. Obema štacunama sem poslal mail s poizvedbo, če imajo Dual DVB-T Pro v Beljaku na zalogi. Ker bom itak tam, bom verjetno vzel v eni od teh dveh štacun, če ne pa v tisti internetni iz prejšnjega posta. Drugače je Cosmos 500 m od Mediamarkta, Reymont pa 3 km stran.

Še vedno pa me zanima, ali je v Mediamarktu možnost preizkusa LCD monitorja (da ni mrtvih pikslov)? Ali vsi na loterijo kupujete?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hp w2207h vs. lg 226wtq-pf

Oddelek: Kaj kupiti
162691 (2311) Lori
»

Samsung 226CW vs. HP w2207

Oddelek: Kaj kupiti
152265 (1926) eVro
»

kateri 22'' lcd?

Oddelek: Kaj kupiti
13787 (787) primzi5
»

Trgovine v Avstriji ( Celovc, Beljak)

Oddelek: Kaj kupiti
134517 (4051) maximum
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406820 (5593) Vice

Več podobnih tem