» »

Trgovine v Avstriji ( Celovc, Beljak)

Trgovine v Avstriji ( Celovc, Beljak)

sobrle ::

Prosm če mi lahko napišete trgovine z prenosniki v Avstriji ( bližina meje ) in če kdo ve prbližno kje so.

lp

maximum ::

Razmisli malo, preden boš redil neprijazne sosede.

Zaradi vse večjega nakupa v preteklosti po tujini , imamo pri nas tako majhne zaloge in še vedno ne prav konkurenčne cene (zaradi manjših nabav),... to pa ne govorim kar tako, saj sem delal v trgovini in vem kako je.

nodes ::

ga ni patriotizma, da bi plačeval 50% več..kvečjem nevednost.

če delaš na tem področju, premakni svojo rit in nehaj s tem vtičkarstvom

DominusSLO ::

hehe, nodes ima prav, vsi trije pa smo offtopic...

maximum ::

Ma kakšnih 50% in več, ... ko smo še bili v Jugoslaviji ja, ma ne zdaj več . Veliko stvari, tudi računalniške opreme je že ceneje pri nas kot pa pri sosedih. Samo še vedno na letakih iz tujine so cene brez davka z VELIKIMI številkami (20%) in zato se zdijo tako poceni, v resnici pa ... |O

steev ::

Da se ti nau kej zdel...
Seveda je tuki drazji!!
:|

Mortir ::

koga naj bi mi redili? in kaj naj bi imeli mi od tega? hočš rečt naj plačujem nekemu lastniku samo zato ker je slovenec po 20%-30% več - oprost ampak tle ni nobene logike :\ naj najprej on zniža svoje debele marže pa bom kupil pri njemu

sobrle ::

Glede davka mas prav, sam je pa v Avstriji ceneje... Se zmeri pa noben ni napisal nobene štacune;)

Azrael ::

Naj bo še malo on topic:

Mediamarkt Beljak (Villach), takoj na začetku mesta, če prideš s Korenskega sedla, kje je v Celovcu ne vem.

Notesniki imajo v tej trgovini precej bolj prijazno ceno kot pri nas, ostale komponente so cenovno približno na isti ravni kot v SLO, drobnarije (kabli) so dražji.

V Beljaku naj bi imeli na zalogi trenutno te notesnike. Pravim naj bi, ker včasih kakšnega modela ni ali jim ga je "ravno zmanjkalo". Priporočam tel. klic, ker na mail odgovarjajo precej tako tako.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

mojcamaja ::

Katere trgovine razen so v bližnji Avstriji (Beljak, Celovec) za navdene PC je, da ga lahko sestavijo po naročilu ("Peluga" mi je predaleč).

Kar se tiče Mediamarkta v Celovcu, ga ni težko najti;
ko vstopiš v Celovec, iz glavne ceste zaviješ desno na križišču, (ob McDonalds)-za industrijsko cono, nekaj časa voziš samo ravno, na večjem križišču kjer je je pred tabo Kika center (levi del križišča) zaviješ levo- v Kika centru imaš trgovino Cosmos, malo naprej na levi strani pa je za bencinsko črpalko Mediamarkt.

Hair_Y ::

Še pred MediaMarket-om, torej tik pred črpalko pa se
nahaja Birg.

mtosev ::

Kaj pa Goesta?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

username ::

Razmisli malo, preden boš redil neprijazne sosede.
maximum, te lahko vprašam, če si bil v zadnjih nekaj letih kdaj na dopustu na Hrvaškem oz. ali nameravaš tja na morje letos?...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

maximum ::

Vsako leto hodim na Hrvaško na morje in tako bo tudi letos.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupuje se tipkovnica ms

Oddelek: Kaj kupiti
131214 (1056) DolLoad
»

Pomoc,nakup notesnika do 800eur!

Oddelek: Kaj kupiti
242767 (2241) Racunalnik
»

Prenosnik-Kateri&Vprašanja

Oddelek: Kaj kupiti
241832 (1556) billy
»

pomoč pri nakupu prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
182225 (1816) Jackass
»

Prenosniki - nakup v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
71201 (1072) Teya

Več podobnih tem