» »

Samsung 226CW vs. HP w2207

Samsung 226CW vs. HP w2207

eVro ::

Odločam se med tema dvema monitorjema (Samsung 226CW in HP w2207). Kaj predlagate?

HPja sploh nisem videl še v nobeni trgovini pri nas, ali kdo ve kje se ga da dobiti? Všeč mi je funkcija rotacije, ne odtehta pa to slabše slike (če jo ima), zato vas prosim za mnenja.

Ted ::

Sliko ima boljšo, ima glossy premaz in posledično lepše barve, minus je pa večja odbojnost svetlobe. Tak premaz ima tudi zelo opevani 20 (wide) colski Nec za 550 evrov. Največji problem je, da se monitorja v Sloveniji uradno ne da kupit. Opcija je da greš ponj v avstrijo v mediamarkt, kjer ga dobiš za 300 evrov oz. v kako drugo trgovino z računalniki ali pa ga nabaviš preko bolhe za 320 evrov. Garancija ti velja v Avstriji. Vsekakor je HP monitor pri katerem za vsaj 50 evrov nižjo ceno dobiš precej več, med drugim tudi boljšo sliko.
Mah...

Kato ::

V Trstu ga dobiš za 250€.

eVro ::

Pozna kdo dobro štacuno v Avstriji/Italiji, ki pošilja k nam?

Samiam ::

Kje v Trstu jih prodajajo?

Kato ::

mediaworld.it

MEDENA ::

cena je 349€ ne pa 250€.

eVro ::

Najverjetneje bom vzel HPja, zdaj pa me zanima kako je z Mediamarkt štacunami oz. bolj natančno: če lahko zahtevaš priklop monitorja, da pregledaš za morebitne mrtve piksle? Kaj pa je najbolj natančen in temeljit način, da preveriš vse barve, vse možnosti, pixle, subpixle, vse? Seveda mi je jasno, da moraš buljiti v vsak mm2, ampak kako preveriš če delujejo vse možne kombinacije?

EDIT: Skoraj bi pozabil. Kaj pa še kakšna druga večja štacuna v mestih blizu meje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eVro ()

Kato ::

Sorry ,prejšen teden je bila 250€. Drugače se ga da pa naročiti iz Pixmanie ,tam 320-330€ dostava je pa 10€.

eVro ::

Bom šel raje kar fizično tja, ker bi rad, da je brez napak. Verjetno bom kupil v Mediamarktu, samo en vem še kako je s testiranjem.

evilfury ::

Sam sem svojega kupil v mediamarktu. Sem rekel unmu kekcu, da bi ga rad testiral in mi je po momljanju rekel da to ni mogoče. Na srečo moj nima kakšne mrtve pike.

Mrjasec ::

Je razlika med w2007 in w2207h samo v HDMIju?
Je tukaj tudi fora kakšnih panelov tako kot pri Samsungu?

Trgovina: W2207h

ben_lju ::

Ne pozabi, da bo tudi servis samo "čez mejo".

eVro ::

Verjetno misliš w2207 in w2207h. Razlika je samo v HDMI (sam imam DVI verzijo), ampak ne pride do nobenega pretvarjanja, ker sta združljiva standarda. Super monitor drgač!

Mrjasec ::

Pa se da priklopit tudi grafično z DVI izhodom?

eVro ::

Rabiš samo pretvornik (ki v bistvu pretvori samo obliko). Ni drago, ni izgub, možno pa celo da se dobi tudi tak kabel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri LCD z zvočniki?

Oddelek: Kaj kupiti
61051 (964) some_body
»

Kateri je 22" lcd kupiti med trenutno ponudbo?

Oddelek: Kaj kupiti
111866 (1463) cukl
»

Kateri 20"LCD monitor kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
354545 (3674) Ted
»

hp w2207h vs. lg 226wtq-pf

Oddelek: Kaj kupiti
162691 (2311) Lori
»

Kje kupiti Pinnacle Dual Hybrid Pro in w2207 v Avstriji?

Oddelek: Kaj kupiti
101782 (1599) eVro

Več podobnih tem