» »

hp w2207h vs. lg 226wtq-pf

hp w2207h vs. lg 226wtq-pf

matejzima ::

nabavljam 22'' lcd, in vse se je vec al manj skrcilo na ta dva lcdja:
hp w2207h
lg 226wtq
problem pri drugem je (kot sem izvedel na jokerjevem forumu - 82. stran korespondenca |ZUTI| - Ezoterik), da rabis met verzijo pf, zato ker so novejse verzije panela in nimajo vec problemov z RTC. ampak te verzije pa ne najdem v nobeni slovenski stacuni -> jeba. a to je slo ze iz prodaje. sej bi vprasal na jokerjevem forumu, ampak mi tamkajsnje gejse ne dovolijo registracije;)
pri hp-ju mi je najbolj vsec nastavljivost visine in predvsem izgled, problem je, da so rekli, da se ga dobi v mediamarktu v avstriji. sem gledal na spletni strani in ga ni vec, vsaj ne 22'' modela. na voljo samo 20 in 24 incna izvedba. v sloveniji naj bi se ga pa dalo dobiti samo tule za 330 eur, kar je pa v primerjavi z lg verjetno dokaj drago tko da ce mogoce kdo ve, kje v blizini severno zahodne slovenske meje (aka villach, klagenfurt) bi se ga dalo dobit za okol 300eur bi bil kar zadovoljen.

matejzima ::

aja, ups how stupid of me. pri iskanju sem pozabil dodati L - torej L226wtq-pf, tle mi pa google search vrze na tone:P
klik

ok.. se vedno bi prosil za kaksen komentar glede primerjave teh dveh in pa seveda, kje bi se dalo dobit hp-ja.

snajper_SLO ::

Definitivno HP mam tega LG-ja in sem videl v Avstriji HP-ja 2207h in sem bil presenečen nad kvaliteto in barvo slike!

HP 2207h
za 339 € pri nas!
~Q6600 G0 + Mugen ~ ASUS P5KC ~ Crucial 2x1GB D9~
~XFX 8800GTX ~ Logitech G15 ~ MX518 ~ LG 22" Wide~
~Antec P182 EU ~ Logitech X-230 ~ X-Ray Thunder 8~

eVro ::

Brez debate: HP.

Adrijan0 ::

Je treba dobro premislit če je HP res vreden 60€ več.

Ted ::

Če greš v avstrijo je tam HP okoli 300 evrov. Ima pa še pivot funkcijo.
Mah...

matejzima ::

@ted: Saj. KAM v avstrijo?

matejzima ::

pri pover-on jih nimajo na zalogi.. treba cakat 15 dni :|

[SkA] ::

To ni isti monitor. To kar imajo oni je v220, govori se o w2207. Že na prvi pogled vidiš, da sta različna modela. ;)

matejzima ::

link.
w2207h. verjemi, sem klical.

[SkA] ::

Ta bo pravi. Prvi link, ki si ga dal, je kazal v220. Čeprav zdaj sploh ne kaže na nič več. Eh, no ja boš že vedel kaj si linkal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

matejzima ::

hehe. ma teli linki :P

Nix ::

LG L226WTQ-PF model lahko kupiš v Bigbangu. Sam sem ga šel včeraj pogledat in sem ga tudi naročil. Naročil sem ga preko njihove BOF internetne trgovine saj je 30€ cenejši.

Bof trgovina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nix ()

TheoryX ::

pozdrav!

tudi jaz sem se nekako odločil za nakup hp w2207 zdaj pa me zanima samo če se mi splača zapeljat v seiersbergški media markt ali ga naj kupim kar v kateri od teh trgovin:
POVER-ON
Computercenter

mogoče kakšna razlika v kvaliteti kot pri samsungih?

am, tudi v mediamarktu ga majo: hp w2207h samo nevem zakaj je njegova cena označena s sivo, prosil bi koga ki obvlada nemščino da malo obrazloži. to pa zato ker meine deutsche sprache sind sehr schlecht (:
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheoryX ()

Cveto ::

Na tvojem linku je 20" monitor ( W 2007), glede zaloge pa samo piše, da trenutno ni na zalogi.

TheoryX ::

pa še res je 2007 (: se opravičujem za napako, kaj pa ve kdo če mogoče imajo v media marktu sploh w2207 ker bi rad ju3 šel tja ampak ne za prazen nič
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

Lori ::

S punco sva kupila HP-ja v center west (zravn Ikeje) v trgovini Cosmos za 300€, prvo sva imela prek vga prikloplenega saj mi prek integrirane ati grafične ni hotel prepoznati hdmi vhod kot dvi, potem kupil nvidia grafično in sedaj dela vse ok, višinska nastavitev je dobra pivot ma pa usb priklučke, glossy nč ne moti sploh ne opazim da je :) , edin vidni koti so bolj bogi, sam za enga povprečneža je dober monitor pa še lep je :) , lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup SSD diska (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6812804 (8972) Blinkys
»

Kateri laptop? MAX. 1300€

Oddelek: Pomoč in nasveti
51088 (1028) pozitron
»

Predlagajte prenosnik, prosim

Oddelek: Kaj kupiti
10898 (745) amacar
»

Kateri 20"LCD monitor kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
354546 (3675) Ted
»

Samsung 226CW vs. HP w2207

Oddelek: Kaj kupiti
152265 (1926) eVro

Več podobnih tem