» »

POWER TO THE PEOPLE

POWER TO THE PEOPLE

smash_u ::

Naša sekta "veseli patrioti" že nekaj časa načrtuje napad na Telekom(prasce). Zato vas vabimo, da se nam pridružite, da skupaj uničimo (proklete) izdajalce in jim pokažimo kako naše internet povezave vlečej!!!
PRILOŽNOST ZAMUJENA, NE VRNE SE NOBENA
POWER TO THE PEOPLE
LIVE to overclock
overclock to LIVE!!!

SmaSh

ChiefThunder ::

Dejte jih.... >:D

PaJo ::

Hm...

No ce ze delas reklmo, pa vsaj povej kej pa kak se clovek lahko pridruzi, bi ziher mnogo koga zanimalo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

McHregec ::

kdaj bomo napadl poznam lokalnege preprodajalca z jajci :D

freserovski ::

Jp, put them down.
Pa paradajze tudi mamo doma :D, saj ne, sam bi jim pa lahko pokazali.>:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

miranpozar ::

Smo kao "tech" pa to... let's rather do some... h4ck1ng?!?! :D

Sergio ::

miranpozar: am... to temo smo ze obdelal :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

orkan ::

Zanimivo!!
Sam mislim da mate prav! Telekom ima zeeelllloooo prevelike cene impulzov. Sicer če pogledate, kake druge države ima nižjo ceno impulzov. upam da bodo cene spremenile in predvsem pocenile, ko bodo na naš trg prišli drugi punudniki!!
KONKURENCA VLADA!!! (isto velja za mobitel)
Pa povej kakšen napad načrtrujete pa kdaj, pa kako lahko pomagamo?!?!?

:D
Lp Orkan!!

AndrejX ::

Pa kaj bi se trudili z jajci... Telekom ne bo več dosti (desetletij :-)

OrlyTM ::

Če ste kej gledal poročila, Telekom (vrli) trdi, da ne morjo preživet, če ne zvišajo cene impulzov, tko da ... nižanje ... utopija ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

poweroff ::

Jaz imam eno idejo... namreč če bo kdo naredil napad na Telekom bo reakcija klicanje policije, v javnosti pa boste označeni za delikvente.

Zadeve se je torej treba lotiti drugače, bolj "politično", ker država in korporacije razumejo samo ta jezik.

V Britaniji so pred leti zahtevali revizijo stroškov, ki jih imajo TK podjetja. Izkazalo se je (big surprise!), da je stroškov zelo malo, dobički pa ogromni.

Nekaj podobnega bi lahko naredili tudi pri nas. Zahtevali da država naredi analizo kakšne stroške ima Telekom (BREZ oglaševanja, BREZ sponzorstev, BREZ investicij). In potem koliko namenjajo za investicije in kako se investira.
Potem bomo pa videli ali so nove cene res upravičene.;(

Rott-von-weiler ::

ne prevec šparat ker vas bo kap:O

Bajo1 ::

Treba je it protestirat inpred parlamentin ne Telekom, saj je drzava vecinski lastnik in mu vlada omogoca monopol. Telekom je pac firma in ne socialna ustanova ter visa cene kot vsak drug monopolist.

TinkaPinka ::

Matthai, sicer si dal zelo dobro idejo, ampak zal je drzava vecinski lastnik in Telekom ji prinasa ogromne denarce, zakaj bi torej dopustili taksne vrste revizijo... Na zalost...
Prepricana pa sem, da bi tudi pri nas prisli do enakih zakljuckov.;(
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Ja, saj je nekaj študentov že šlo enkrat protestirat pred Telekom, vanj so zmetali nekaj škatel jajc, potem pa jim je ta zmešani Kramberger ( vodja ne vem česa pri Kuri ), povedal, da je vsega kriva vlada, in naj gredo na vlado.. In tam so jim rekli, da je kriv Telekom, in naj gredo tja.. Torej od Poncija do Pilata.. Ja, če bi jih lepo shekali, bi bilo kul..
Drugače je pa mobitel malo boljši kot sam Telekom.. Mogoče zato, ker ima konkurenco :)?
metrodusa.blogspot.com

ahac ::

Vsi ste full proti Telekomu, sami pa uporabljate Mobitel in/ali SiOL in tako posredno dajete Telekomu svoj denar.;((

TinkaPinka ::

Hja, jaz ne dajem nobenega denarja Telekomu. Moj dragi ocka placuje telefon, jaz sem na Simobilu, internet pa preko KKS online, katerega provider je amis.. :))

Sicer pa - tudi ce bi dajala denar, kake pretirane konkurence v Sloveniji ni, tako da kaj drugega ti skoraj ne preostane...
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

metanje jajc in drugih zadev na telekom je otrosko in v nobenem primeru ne vpliva na nic dobrega - prej raje kaj slabo... jajca na stavbo? to je totalno balkansko... ceprav bi lahko stanje na podrocju telekomunikacij blo dosti boljse metanje jajc NI pravi nacin, da se doseze spremembe...

Sergio ::

andrej: balkansko? am... kaj pa v ameriki delajo nasprotniki splava v klinikah? jajca v njih mecejo...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

andrej ::

uporabi kaksno besedo pac hoces, taksne zadeve se ne delajo neglede kje smo...

neo ::

Sergio-V Ameriki še bombe po klinikah ki splav delajo nastavljajo,tako da so jajca zelo nedolzna zadeva.Glede denarja pa,hm,prek česa pa naj dostopam do interneta?Nimam druge izbire.Arnes je obupno prepočasen,Siol je glede tega malo boljši,cena pa je tako ali tako skoraj ista.Manjka nam konkurenca!!!
Vsekakor pa se tudi jaz strinjam-dol s telekomom,dol z dragimi impulzi itd,itd
Neo's

Sergio ::

ne ne... ne dol s telekomom ampak dol z vlado, ki še vedno podpira taka monopolna dejanja. telekom se bo MORAL privatizirati. It's not a matter of IF, it's a matter of WHEN.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TinkaPinka ::

Sergio, ce ti mislis, da bo kaksna druga vlada drugace ravnala oz. si pljuvala v skledo, se motis. Drugace pa vsaka vlada, taksna ali drugacna, dela napake. Da ne govorimo, kake je delala Bajukova npr...
I am easy to please as long as I get my way.

Jeronimo ::

:)):))
Nič se ne bo spremenilo tudi če se vsi na glavo postavimo.
Država dela kakor hoče. Od nekje mora jemati denar za poslance, a ne.:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

PaJo ::

Ja jaz tudi mislim da tu ni kriv natanko Telkom, amapak drzava ki mu pusca tako zelo proste roke, ker po vseh pravilih bi zdaj ze moral bit zunaj novi zakom o telkomunikacijah kateri ze zamuja vsaj 1 mesec, ker namrec sprejet bi moral bit ze do konca prejsnega leta;(

Drugace glede privatizacije Telokam pa mislim da malo prevec hitimo, saj privatizacija niam tolko pomena, prvo je treba zakon porihtat, ker ko bo zakon dopuscal konkurenco se bo sele takrat ta zacela uveljavljat, do takrat pa nebo nix. Tako da privatizacija po moje ne sme bit prehitra, ker to nebo prineslo nix dobrega.

Kar se pa tice vlade, so pa po moje vsi enaki, vsaj ma zmeraj roke h sebi obrnjene in tak je bilo ter tak bo, sem pa za to da se se komu drugemo da sanas da se izkaze ne pa zmeraj enim in istim;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ABX ::

Edina rešitev je ta da si večji lopov kot so oni. Siol tala okoli zastonj pakete za internet da bi pridobil nove uporabnike, super jih naročiš čim več in ne plačuješ nič za internet niti impulze, kabelske družbe hočejo računat promet v tujini? Ni frke se povežeš na kak domači server in od dam naprej ( po možnosti si ustvariš account na kakem faksu kjer linije letijo). xDSL noče nam dat statičnega IP, ni blema kupiš router in tudi to porihtaš.
Tako da možnosti so, treba samo poiskat luknje. Če vlada smrdi bom jaz smrdel še več!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

abx: kako ti mislis porihtat zadevo s staticnim IP-jem z routerjem? ne stekam cisto...

ABX ::

Malo po netu sem bral pa sem zasledil pa člankov kjer razlagajo kako dobit statični IP če ti ponudnik noče dodelit. Osebno se s tem nisem ukvarjal ker nimam kabel/xDSL dostopa do neta. Vsekakor pa se bom lotil ob priliki. Malo sem se informiral pri kolegih ki imajo opravka z Linux/Firewall/itd pa so mi rekli da ni frke. Poleg tega z router-jem ponudnik ne vidi kolko računalnikom je za njim tako da lahko povežeš cel blok in kasiraš :)
Na zadnje sem nekaj bral na www.overclokers.com sem zdej ne najdem direct linka.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

cel blok lahko povezes brez posebnega dragega routerja - temu se rece NAT in celo win9x Se ga majo...:D
Za ono prvo finto pa me res zanima kako deluje...

ABX ::

Point je v temu da ponudnik "NE VIDI KAJ IMAŠ ZA ROUTERJEM" ne pa v tem da lahko povezuješ računalote.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

asteroidk ::

to sploh ni tesko..
postavis si en linux servercek in mmas gor ip masqare pa mas lohk zadej neomejeno kompjutrou pa noben nebo vedu da jih mas.. (edin kr je je to da se poraba linije izjemno poveca - svetujem "neomejeno" linijo oz. server paket) :D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

ABX ::

Teško pa je dobit static IP in zato je router cool. Polega tega za hiter prenos uporabi trik št.2 kateri je najhitrejši in najceneši :) Ker ponavadi faxi imajo vsaj 10Mbit vod katerega malo kdo izkorišča.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

saj NAT je ravno to. Na ven zgleda ena masino, odzadaj pa jih lahko mas tisoc... Tako dela ICS v win9x in w2k...

zelo me pa zanima kako tisto dejansko naredis z routerjem...

PaJo ::

Ja to bi mene tudi zanimalo, namrec ni mi jasno ak lahko z pomocjo routerja resiz zagato z dinamicnim ip-jem.

To z NAT-om pa je itak ze vec let star fora in jo uporabljajo mnogokje se jaz jo v firmi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

uf, NAT je zlo stara zadeva. Naprimer tale RFC, ki opisuje NAT je iz leta 1994...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Občutna podražitev klicnega dostopa do interneta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
526292 (6292) darkolord
»

Podrazitev telefona....

Oddelek: Loža
431867 (1118) Spajky
»

ISDN in ADSL - Telekomovo SRANJE :P

Oddelek: Omrežja in internet
101512 (1317) ahac
»

je telefoniranje v Sloveniji najdrazje na svetu???

Oddelek: Loža
271460 (1140) ahac
»

Telekom 20% +

Oddelek: Omrežja in internet
311414 (1049) StarY

Več podobnih tem