» »

Kontaktna forma na strani

Kontaktna forma na strani

MihaFirst ::

Pozdravljeni!

Za spletno stran potrebujem kontaktni obrazec (verjetno je PHP varianta najboljša) vendar mi ne dela nič, kar poiskusim. Stara finta action="mailto:..." v HTMLju tako in tako ne dela, s hotscripts.com pa sem pobral par PHP kod, vendar pravtako NIČ ne dela, moj mail account pa ostaja prazen :\

Zanima me, a jst neki narobe delam, ali pa je net poln neuporabnih skript. Spletno stran imam na freehostia.com.

Kodo NUJNO potrebujem, tako da se priporočam za vsakršen nasvet.

LP

zdobersek ::

Navadna forma, ki podatke posilja v PHP datoteko, od tam pa z mail() na tvoj email.

MihaFirst ::

Zelo mi je žal, ampak uporaba PHPja mi je tuja... se da kje dobit skripto, ki se jo samo vstavi v stran in je to to? :8)

Binji ::

Jaz sem se ful zajebaval dokler nisem pogruntal, da moram nastavit mail server v PHP nastavitvah. Sem pa to pocel na svojem serverju, za tvojega ponudnika pa ne vem kako imajo
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MihaFirst ::

Ja, bi blo kr logično, ampak Freehostia ma v php nastavitvah samo izbiro med php4 in php5 :D Tak da nč od tega :\

Binji ::

ne sej to morajo met oni nastavljeno svoj mail server (oz od svojega providerja)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MihaFirst ::

TOREJ, a je tu kak super g33k, ki bi mi znal pomagat? A poznate kak free server, kjer take forme zagotovo delajo? Da bi linkal tja samo na stran s kontaktom, pol pa spet nazaj :D

Tody ::

ah brez muje se še čevelj ne obuje... Če se hočeš fancy igrat si snami dol nek CMS v katerem je to 100% vključeno in se igraj z gumbi. Ali spletni programer in se poskušaš naučit veliko različnih zadev, ali pa si uporabnik in bi rad rešitev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Funkcija mail() v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
173067 (2691) 4kik4
»

PHP & apache - nejasen problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141304 (1152) Dahakka
»

Linux sendmail - Problem !!!??

Oddelek: Omrežja in internet
151887 (1648) n0name
»

ASP.NET(jezik C#) vs. PHP (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7710196 (8840) Nerdor
»

HTML Vprašalnik oz Anketa?

Oddelek: Izdelava spletišč
122312 (2179) joghi

Več podobnih tem