» »

šiš-bebap....

šiš-bebap....

Caboose ::

To vedno nahajajče se besedolo v anketi, že počasi najeda :D

Torej... če vam manjka domišljije pojdite na Jokerjevo stran in si tamu pod oko vrzite mnenjalnik.

besede kot so
Odmrli paramecij, vegeta, hudi bacilus.... ipd. :P
Nevem od kod fantje črpajo vso to domišljijo ampak ta šiš-kebap pa že res preseda.
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

salesky ::

Stari ej jst tudi mislim da že najeda. Glih gledal sm anketo in se mi zdi da bi lahko kako drugo besedo začel uporabljat, ker ta mi je osebno KR NEKI! Šiš-kebap - kaj ma to sploh veze ? A ni to turška pekoča hrana?:D

XsenO ::

Šiš-kebap je ql da si ga nekdo ne bi upal menjat!:D
1 + 1 = 1

whatson ::

Nič nimam proti kebapu v anketi... Bolj me moti "kvakanje" v anketi (šiš-kebap je bl važn;)... Pa oprostite na mnenju, je bilo dobro namerno.

Caboose ::

V kolikor se ne motim, pomeni šiš-kebap po naše ražnjič. In sem mnenja da najeda >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

cahahopie ::

Doh...to je blo že tolkrat povedano.
ŠiŠ-kebap je po turško.. bosanci pa majo šiš-čevap, kar pomeni meso v kruhu. Srbi pa so ta kruh stran vrgl in so dobil čevap. Torej je pri nas šiš-kebap še najbolj podoben čevapčiču. To pa je napisal Sergio..se mi zdi.

Jaz sem samo mnenja, da malo zamenjajo za kakšen burek... kranjsko klobaso... whatever...

Chessman ::

Majhna razlaga !

Kebap je v turčiji isto kot je v grčiji gyros. Torej to je tisti veliki kos mesa ki se vrti na palici v posebni pečici. Tako se potem počasi peče . Plast pečenega mesa se potem sproti reže z nožem. tako dobleno meso nima nič skupnega z čevapi (rezen tega da se skupaj z obema je kruh).
Tisti šiš pa ne pomeni da je zraven kruh.

Kot vsi vemo muslimani ne jejo svinskega mesa, glavna mesna prehrana pa je jagnjetina. Torej magična beseda šiš je povezana le z jagnjetino. Tako imaš v turčiji šiš-kebap iz jagnjetine, prav tako pa lahko dobiš kebap iz perutnine.

Bosanski šiš-čevap so pravtako narejeni iz jegnjetine.

Srbski čevapi pa so in mešanice mesa, govejo in svinjsko.

:P PA dober TEK :P

Vanich ::

Končno eden, ki hodi po piknikih.......

whatson ::

:D

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

msmiha ::

Pomoje bi bilo dobro, če bi dali anketo, da bi glasovali za šiš-kabab, če ga še hočemo imeti ali pa ne.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Binji ::

Ma kaj res nimaste druzga dela ku se od tega kregat??
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Justy ::

Pa kaj me veze babsisk z diskovjem..... ankete na slo-techu so ene najmanj izvirnih sploh... ocitno to enih nic ne gane...

_Mortal_ ::

BUREK
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Gandalfar ::

pa jih pac ignoriraj ce ti niso vsec. Sicer sem pa preprican, da bi bili admini zelo zadovoljni, ce bi naredil eno temo v slo-tech oddelku z naslovom "moji predlogi za ankete" in bi tam notri stancal predloge za ankete. Nedvomno bi katero , ce bi bila dobra, uporabili.

rc-car ::

Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Gandalfar ::

ampak thread v forumu bi bil bolj efektiven zaradi brainstorminga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najglasnejša komponenta v mojem računalu je:

Oddelek: Novice / Ankete
91921 (1921) Fury
»

Imam boljšo polovico:

Oddelek: Novice / Ankete
231875 (1875) Bibi
»

Ankete pa to...

Oddelek: Slo-Tech
231464 (1096) Justy
»

šiš-kebap

Oddelek: Slo-Tech
311856 (1355) Nemenej
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904882 (4053) rc-car

Več podobnih tem