» »

Lepljenje slikic - Kateri program?

Lepljenje slikic - Kateri program?

kocba ::

Hey!

Zanima s katerim programom bi lahko najboljse skupaj zlepil slikce da bi si sledila v nekem zaporedju. V ozadju pa bi dodal muziko. Najboljse da bi bil free, lahko pa je tudi placljiv.


lp

sidd ::

OOo, office? powerpoint? AL kaj misliš z leplenjem sličic in muzika v ozadju?
Če pa ti varijanta powerpointa ni všeč, pa poiskusi z windows movie maker, ki je zastojn, in je prisoten v vseh xp. Zadeva je sila enostavna!

lp
no idea for signature
signed
I

kocba ::

Torej imam nekaj slikic in bi rad anredil slideshow, v ozadju pa bi imel muziko. Rad pa bi, da bi slo exportat v wmv, avi ali pa kaksen drugi video format.

sidd ::

Aha. Torej, za to je najenostavneje windows media player, ki je že privzet v windows. Vsaj jaz sem z tem delal predstavitve, katere lahko potem predvajaš z predvajalniki. Lahko dodajaš zvoke v ozadja, slike, dodajaš poljubno. Vse opravljaš z miško. Odpreš mapo z slikami, jih razporediš, dodaš glasbo. V spodnjem delu okna programa pa imaš časovni trak, kjer vidiš vse dodano na film. Skratka, za takšne osnovne predstavitve je več kot odlično. Format je mensezdi da privzeto wmv.
Upam, da je/bo to to!

lp
no idea for signature
signed
I

delfinus ::

Jaz sem se matral par let, da sem nasel en uporaben program. Sploh sem mi je slo, da je bilo moznost natancno uskladiti glasbo glede na dolzino slide showa in da je program samostojno klical fotke iz dolocenega direktorija ne pa da je generiral veliko exe datoteko. mas pa tudi to moznost, da exportas v exe, avi format.

ime programa PICTURESTOEXE KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

kocba ::

hej!

delfincek si bom pogledal tvoj programcek, ki si ga svetoval. Mi pa se zdi da wmp ni to kar bi jaz si zelel, nevme ce dovolj ponuja.

Sem pa zdaj testiral na MySlideShow programu. Pa mi zaenkrat kar ustreza.

andHoc ::

Programček ki ga iščeš je ProShow gold ...
Poglej si nebo ti žal

LP
...vse je relativno...

CaqKa ::

ne exporta ravno v avi.. pa muzike tudi ni v ozadju... ampak ok:
http://www.donationcoder.com/Software/M...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel LibreOffice 3.3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
8422420 (17664) System
»

Kako na DVD playerju gledati slike in poslusati glasbo hkrati?

Oddelek: Zvok in slika
61386 (1333) CaqKa
»

Pregledovalnik slik

Oddelek: Zvok in slika
112347 (2243) CaqKa
»

Izdelava DVDja za komponento

Oddelek: Zvok in slika
151095 (904) CaqKa
»

kako narediti slide show

Oddelek: Programska oprema
81165 (1079) Tjulenj

Več podobnih tem