» »

Resničnost: Igre

Resničnost: Igre

Slo-Tech - Že čez slabe pol ure bo na sporedu TV Slovenija 1 Resnična Resničnost!

Tokrat bodo na tapeti spet računalniške igre.
Tapeto bomo prilepili s poročilom z Games Conventiona v Leipzigu in reportažo z WCG Slovenija 2007.
Sergej bo razlagal o konzolah, pa ne tistih za police, Kaja bo predstavila nekaj strani na katerih lahko ugotovite kaj boste čakali naslednje leto, naprimer tako kot Wii Fit, ki bo tudi dobil svojih nekaj minut.

Vse to in še več že čez minute v Resnični Resničnosti.
Za tiste, ki to berete po sedmi uri, bo ponovitev skoraj dve uri čez polnoč (1:50), kot vedno pa bo na portalu RTV slovenija v kratkem na voljo tudi posnetek oddaje.

33 komentarjev

edge540 ::

Kaj naj rečem lepo so oblekli voditeljico>:D

AapocalypseE ::

Brezvezna oddaja in še kratka. Nič novega ne povejo. Se mi pa lepo zdi, da je toliko zanimanja za igre.

Pyr0Beast ::

Hehe, zvem ravno ko se je končala :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

DJ MartiNi ::

Fajn je bla uštimana ja...:D

Dobro da je ta novica...ker drugače ne bi gledal. Se sploh ne bi spomnil.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

SkyNet ::

Ojej a Tori ne bo več voditelj? Škoda, prav všeč mi je bil kot voditelj. Kdo bo pa zasedel njegovo mesto? Morda quattro? :D
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

StajercSSS ::

Men pa zgleda oddaja amatersko?

Em.. Se da kako kontakt vzpostavit s tipom,ki ma strojno opremo prek? Men ta tip osebno zanima,ker je v oddaji tako nesproščen,pa trd,da me bolj zanima za znanstvene namene.. :D + vpr. zanj.. Je že kdaj videl zunanji svet? Je že kdaj videl babo? Je skoz tak trd? :D :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

OmegaBlue ::

Ta "tip" je Sergio tukaj. ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

alf__ ::

Nism gledu oddaje tok da ne vem kok je bil Sergio trd ;)
Samo men se nasplosno on ne zdi trd, vsaj kukr sm ga jzt v kar nekaj skupnih dneh vidu. Prou mehak je ;) hehe
Skratka tudi računalničarji lahko postanejo igralci na tv... najprej u takile resnični resničnosti, potem telenovela Sergio in dekline in pol kmalu Sergio Bond...

vso srečo v tv vodah

StajercSSS ::

Mja,mogoč ga sam kamera straš.. :D
Najbolj se opaz pri govoru,da ni sproščen,ampak pove besedo . . . besedo. . . besedo. . . ,ne da bi sam povedal svoje blablabla,brez naglašenja na konc.. :))
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

dolenc ::

Če bi blo po moje bi celotno oddajo vodil linux guy :D, to bi pol saj gledu.

matjash ::

Mene kot strastnega bralca novic povezanih z računalniško tehnologijo, računalništvom in igrami me pri tej oddaj moti to da je prekratka, preredko na sporedu in posledično premalo obsežna - zato je veliko novic zastarelih. Kar so pokazali v današnji oddaji sem videl že mesec ali več nazaj.

V današnji oddaji pa bi raje gledal le podrobnejšo reportažo iz GCja, pa četudi bi trajala celo uro. (Po spremljanju novic o GCju bi lahko naštel vsaj še 10 zanimivih objav/predstavitev/zanimivosti)
... bolje pozno kot nikoli.

GrimReaper ::

7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

LjubimPeezde ::

Skrajni čas da umaknejo Segiota iz voditeljskega mesta ker žal ni za voditelja (brez zamere, ampak vsi nismo za vse:) ). Tko nesproščenga nastopa ne vidiš ravno povsod.
Žorž je car ja:)

LedStorm+++ ::

Zkaj je odšou Sergi :P . V vseh odajah je biu faca, znal je pripovedovt ko pravljičar. Že res da je tako neračunalniški tipo, ampak škoda. Kaj čmo pridejo novi ... Quatro naslednji >:D.
Pingvin :-)

DJ MartiNi ::

Saj ni odšel sergi, ampak tori (minmax).
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

[MYTiX] ::

Že res da je tako neračunalniški tipo, ampak škoda.


Kolikor jaz vem, so vsi nastopajoči v RR pravi računalničarji. Pravi geeki menda :)
podpis

Tr0n ::

Skoda, da pri nas ni zanimanja in denarja za prave gamerske oddaje oz. TV hise, ki se izkljucno ukvarjajo z eSports sceno in igrami.

Dva primercka sta recimo G4 in Giga ter podobni.

poweroff ::

Hja, Tori se seli v London. Zdaj ima uspešno firmo - Zemanta. Saj je bila pred kratkim novica.
sudo poweroff

BigWhale ::

Deklica je ze mogoce lepo oblecena ampak, hudica no, dajte ji dvigniti honorar, da si bo lahko vsaj en sendvic na dan kupla. Pa zobno krtacko ji treba dat samo takrat, ko bo zobe umivala! ;>

svecka ::

Mah vsi nekaj kritizirate, če vam kaj ni prav pa naredite svojo odajo, ker pa je le ta (RR) edina na slo sceni sem zadovoljen z njo kakršna je. Če bi jih bilo več pa bi kritiziral čez.
Bedniki

Looooooka ::

oddaja je taka ker je na napacnem kanalu.tko da stuff it =)

minmax ::

Živjo, Andraž - odhajajoči voditelj oddaje - na tej strani,

rad bi se zahvalil slo-techerski publiki za vse prijazne in manj prijazne komentarje in, da nas je vsa ta leta spremljala. Velikokrat smo v komentarjih dobili kako idejo za vsebino ali kako stvari izboljšati. Dejansko je odličen občutek, če imaš tak neposreden feedback od gledalcev. Hvala!

Pa še to: osvežena ekipa je izjemna, kar boste lahko videli čez 14 dni. Vsi so s srcem pri stvari in s kopico izkušenj. Pričakujte še kakšno presenečenje.

jype ::

Srečno!

snow ::

Luštno.

PS3 stane pri nas 600€!! V oddaji je bila povedana veliko nižja cena, ki velja za ZDA.

Lepo bi bilo, če bi za prave (ex) geeke pokazali/povzeli finalne dvoboje na WCG. Malo prave akcije ;)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

pviran3 ::

Novica je pa tut zgodnja:|
Daj te jo drugič 24 pred začetkom, ali pa je sploh ne dajte:'(

Uf še dobro da mamo MMC :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

opeter ::

Andraž, čestitke, bil si supoer voditelj! Žal mi je, da boš odšel iz oddaje, želim pa ti veliko sreče v prihodnje.

Kar se tiče gospodiča, ki je predstavil konzole... hja kot so drugi napisali, lahko bi bil bolj sproščen.
Linux-guy je bil super, prav tako dečva. Quattro pa... hehe, pač kot Quattro. A ta Quattro je taisti, ki dela za revijo Joker?

Sicer pa je bila zelo zanimiva oddaja.
Nekateri pa itak niste z ničemer zadovoljni, tako da, STFU.

BigWhale ::

Meni se je pa sergio zdel cisto dovolj sproscen... :)

BigWhale ::

Ce bi bil se bolj, bi ze spraseval, kaj so mu dali... :P

LjubimPeezde ::

Definicija sproščenega voditelja, nedvomno.....:)

Aggressor ::

Ja, taisti Quattro. :)

Pri igričarskih novičarskih straneh je pa manjkalo veliko ključnih. ;(( Od Kotakuja do Escapista, biz.gamedaily, gamesindustry.biz ter NeoGAFa. Pa nenazadnje games.slashdot. :D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Romčy ::

Oddajo takega tipa mora vodit kak zanesenjak,totalen geek ki je popolnoma običajen ko kak fant iz ulice ki zivi samo za comp,nekaj v tem stilu.Uni linuxboy,ki vodi uno o linuxu,bi bil priblizna podoba.To je oddaja za mlade in compjutersko navdihnjene in tak bi mogu bit tudi voditelj,ne pa nek visoko izobrazen tip v reklcu .Poglejte malo podobne oddaje na satelitu.Moje mnenje.
"Software is like sex, it's better when it's free"

BigWhale ::

Meni se je zadnjic sodelavec hihital, ker sem imel blatne hlace. Dejansko sem jih res imel, dezevje in makedam in tako naprej. Long story short, vprasal sem ga, ce se mu zdi, da zaradi tega kaj slabse kodiram. ;)

Sej vseen kaj ima oblecen! Ves kolk ljudi jaz na ulici vidim v reklcih in kravatah... A uni pa niso iz ulce? ;>

Pithlit ::

EJ! Ne podcenjujte kravat! Jaz jo nosim (skoraj) vsak dan 8-O ... Sam je pa tud res da nisem geek.

Sicer pa... kaka lušna deklca z napol odpeto kravato pa kakim vrhnjim gumbom na srajci verjetno ne bi čist nobenga motila.

Kaj pa je narobe z RR? Ali imamo mogoče kako izbiro? A si mogoče kdo drug sploh upa to spravit skup? Zaradi programske sheme rtvslo je pač oddaja taka kot je. Dejte se tja na vodstvo spravit namesto da tukaj fante šimfate.
Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resnična resničnost - blogi

Oddelek: Novice / RTV Slo
133756 (2904) Berserker
»

Resnična resničnost!

Oddelek: Novice / RTV Slo
63707 (2852) Spc
»

Resnična resničnost!

Oddelek: Novice / RTV Slo
104357 (3014) peroksid
»

Resničnost tokrat navidezna

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
52152 (2152) BigWhale
»

Resnična resničnost, 119.

Oddelek: Novice / RTV Slo
293567 (2568) Brilko

Več podobnih tem