» »

Norton Ghost 2003 in težave pri restore sistema

Norton Ghost 2003 in težave pri restore sistema

zhigatsey ::

Živjo,

Odločil sem se da bom naredil restore sistema(WindowsXp), ker je bil že malo preveč "zapackan"....
Kot vedno izberem ghost sliko, ki jo imam na disku d in poženem... Sistem se reboota in
čakam tisti progress bar, kot vedno... Ta proces se mi je v preteklosti vedno izvedel brez problema...
Zdajle pa se mi je pokazalo tisto ghostovo odzadje, brez progress bara in nič drugega... Računalnik
ne dela nič samo lučka za disk mi sveti tako kot recimo pri formatiranju... To mi dela že od
včeraj zjutraj!!!!! Disk je velik 160GB in je kar precej poln, in mislim če je mogoče da
traja toliko časa relokacija podatkov, saj ghost rabi prostor da sliko extracta in tako naprej...
Strah me pa je, ker imam na d disku kar precej važnih podatkov... Recimo, ne bi bilo problema
če bi lahko zdaj računalnik(ker ne vem koliko časa bo to še trajalo) rebootal in na c disk
ponovno hotel namestiti windows xp, samo me je strah da so particije pokvarjene
in tudi ghost se mi zdi naredi eno začasno novo particijo, če se ne motim....
Torej, kaj lahko storim, če se mi sistem ob uglednem času ne bo pravilno restoral in
bom moral ponovno zagnati mašino.... (drugič pa backup narediti ja:))

HVala za odgovore

R33D3M33R ::

Jaz moje slike vedno obnavljam tako da poženem sistem preko zagonskega CDja, poženem tisto 1MB veliko ghost.exe aplikacijo in to je to. Do sedaj je delovalo BP. Seveda sem pa moral pri restore na SATA disk dodajati neke switche.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hp - Windows 7 obnovitveni disk

Oddelek: Programska oprema
312657 (2380) Cold1
»

SW za popolno kopijo diska

Oddelek: Programska oprema
222056 (1632) opeter
»

Kaj delam, ko se namesca moj operacijski sistem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
604312 (2459) G-man
»

Zagon Windows pri prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
312408 (1898) Gundolf
»

Norton Ghost

Oddelek: Programska oprema
373449 (2679) smirnof

Več podobnih tem