» »

Ubijalski USB priključki

Ubijalski USB priključki

k86rt ::

Ravnokar sem prišel do novih komponent v compu (am2 5600+, asus m2n-e sli, 2gb patriot, 7950gt oc), in jih seveda s pomočjo kolega vgradil v mojo kišto, vse lepo in prav, če mi nebi ob priklopu usb naprav na zadnjo stran kište (kolegov usb trdi disk in moj mp3 player) le te iz neznanega razloga popolnoma prenehale delovati! je kdo že imel podoben pripetljaj? usb konektorji na matični plošči naj bi pravilno nameščeni, prednji konektorji prav tako ne delujejo. Poleg tega pa se mi je danes že kar trikrat prikazal modri zaslon z opozorilom da se želi računalnik ponovno zagnati zaradi napake, napak se ne spomnim točno vendar enostavno ne vem kaj se dogaja. Vse lepo naprošam da mi priskočijo napomoč, sam tega ne bom zmogel - sej veste kako je , nov, komp, veselje, pol pa taki udarci :'( če bi mi kdo lahko fizično pomagu mu še plačam...

minime ::

Si namestil vse driverje za matično ?

k86rt ::

naj bi jih. zakaj?

primzx ::

OK. Najbolje da poveš ket si ga kihnu:\ . A ti samo taspredni USB ali tudi integriran? Če je oboje, poglej v bios, če mas slucajn disejblan. Kater OS uporablaš?(Xpji naj bi ta driver že meli)Če maš linux katero distribucijo in verzijo Kernela imaš?.

tok zaenkrat,
primzx

k86rt ::

kokr se je zdel so nli taspredni mrtvi, zato smo probal ta zadnje k so mi nardil štalo, mam win xp sp2, kernel pa ne bi vedu - kje to pogledam?

primzx ::

ne ne ni treba nic gledat.

Dej nared tkole. Reinštalirej vse driverje ki jih maš za to plato. Lahko je tud problem v čipovju, da tam ni vse zapolnjeno tako kot mora bit.

lp

k86rt ::

sm pogledu u biose - usb ni bisejblan

k86rt ::

reinštaliram in pol še enkrat ištaliram al kaj?

BlackHole ::

ne re- ampak, deinštaliraj.
LP Marko

bzp ::

konektorji na matični plošči naj bi pravilno nameščeni,

Odklopi vse dodatne USB vtičnice in sprobej samo tiste ki so on-board. Za začetek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maticna plosca se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
342245 (1793) RC37
»

težava,iz eide diska bi rad presnel podatke preko eide conektorja pa ne gre

Oddelek: Pomoč in nasveti
291929 (1398) alese
»

matična plošča

Oddelek: Pomoč in nasveti
91089 (928) Brias
»

grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7922431 (21242) LukaTCE
»

OCZ z eSATA 'ključkom'

Oddelek: Novice / Diski
424523 (3033) Jst

Več podobnih tem