» »

Nova "iPod" linija by Apple

Nova "iPod" linija by Apple

LjubimPeezde ::

KLIK

Kar nekako nepričakovano.
Človek ima občutek kot da so Nano 2g lasnirali šele včeraj. Ni kaj, hitro se tole menja...

Se še komu zdi novi Nano ogaben?:\ S tem širokim dizajnom se zdi kot neka kopija Creative Zena Micro (ali kako se že imenuje).. .. ajej

"iPod nano is now 6.5 mm thin and even more beautiful."
And even more beautiful 0:)
Če ne drugega bodo šli stari rabljeni še vedno v promet>:D

zos ::

Nepricakovano? O tem se je govorilo ze mesec dni. Kar se pa tice nano izgleda, sem bil tudi sam presenecen - kar nisem verjel vsem fotkam, ki so se pojavljale po netu in se izkazale za resnicne. Tudi mene je takoj presinila podobnost s konkurenco, samo ocitno ni bilo kaj dosti moznosti. Ce so hoteli vgraditi vecji zaslon in ostale zmoznosti, so morali nekako razsiriti dimenzije. Novi touch se mi zdi blazno mikaven, sploh zaradi wifi. Apple se je zelo pripravil na zadnje mesece v tem letu, prodaja bo verjetno spet v visavah. Ampak najbolj odvsega pa je presenetil 200$ price drop na iPhone. Tega pa zagotovo nihce ni pricakoval tako hitro.

LjubimPeezde ::

Ne, presenečen sem bil nad to številčnostjo posodobitve.
In pa to jasno, da so se natolcevanja kar uresničila...

Ce so hoteli vgraditi vecji zaslon in ostale zmoznosti, so morali nekako razsiriti dimenzije

Ravno pri lansiranju 2gen Nanota je Jobs neki joku kako tak player ne rab video podpore itd itd.. očitno si je premisliv in je sedaj pa pomembno. Sam mislim da je podpora videu na videu takega formata useless in samo zato da je, uporabnost je pa na nuli! Ne vem ampak po stylishu, 2gen Nano nese to novo za svetlobna leta.

zos ::

Ja se strinjam. Osebno mislim, da je 2nd gen Nano najlepsi iPod kar so jih naredili. Prav tako se mi zdi na vseh teh malih zadevah video popolnoma neuporaben. Ampak ljudem je ocitno vsec in to postaja nuja za vsak boljsi predvajalnik, tako da so morali to vkljuciti tudi v nano. Kot sami pravijo, zaradi zelja kupcev.

borchi ::

> Osebno mislim, da je 2nd gen Nano najlepsi iPod kar so jih naredili.

ne ga srat, no. najlepši je nano 1g. nano 3g mi pa zgledat tako, kot da ni varjante, da ti ne pade na tla, če ga upravljaš z eno roko (ampak ok, itak ga imaš v žepu), video je pa na robu uporabnosti še za največje frike. očitno apple le ni tako imun na razne neuporabne feature-je v gadgetih. what's next? two-button mouse?! :D

me pa zanima kdo bo sploh kupil iPod Touch? tisti, ki še nima iPhone-a, bo kupil iPhone, ker tistim, ki je 8Gb občutno premalo, jih 16Gb ne bo rešilo... Ampak tako verjetno je trenutno, ko bo večji flash moduli dovolj poceni za masovno uporabo, bo verjetno ta razlika rastla v korist Touch-a. ampak še vedno, zakaj niso mogli vsaj še Maila stišat na iPod Touch...
l'jga

LjubimPeezde ::

Can't Touch This :D

Keyser Soze ::

iTouch je čist fajn. Mobitela od Appla ne rabim, ker sem pač totalno v Nokii. Je pa fino imet malo izboljšan iPod.

Če en drugega, upam da bo vsaj IP telefonija na voljo za Toucha. Pa bo kmalu postal free IPhončič.:D
OM, F, G!

Sba ::

O obliki novega nana kdaj drugič. Imam 8 GB nana 2G in se čisto zadovoljen z njim. Nekako me preseneča da so mu pustili le 8GB prostora, pričakoval sem 16GB in pa ceno 250$ (novi 8GB je 200$). Če sedaj želim imeti 16GB moram kupiti iPod touch za 400$ (+ Nokio 8600) pa morm še zmer prirejat playliste. Če pa želim imeti s seboj vso glasbo pa moram kupiti iPod classic za 250$ (80 GB mi zadostuje).

Problem pri touchu in classicu pa je velikost, ker ne greta v vsak žep. Bo treba torbico nabavt.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Roadkill ::

Ü

trdoreh ::

ne ga srat, no. najlepši je nano 1g.
Uh kako se strinjam, še sedaj mi je žal, da sem ga prodal. Takih ne delajo več, prave velikosti je bil, pa krom+črna je zakon!

Kar se pa tiče novih Ipodov, bom kar dva vzel! Nanota itak, ker je majhen, pa priročen, relativno poceni. Classic pa za v dock, sem pa še v fazi razmisleka (mogoče vzamem kar starega 80gb)...nevem, če novi Ipodi delajo na starih dock postajah, a je komu kaj več znano?


Lp, J

Freezy ::

Seveda delajo, samo baje majo neke probleme s TV outom.

steev ::

iPhoni so se tud pocenil. Upam da ga dobim cez 2 tedna.
:|

borchi ::

> Takih ne delajo več, prave velikosti je bil, pa krom+črna je zakon!

še pred kratkim so bili v refurb apple.at store-u za 80 (ali 90, ne spomnim se točno) EUR. zdej pa jih ni niti tam več :-(
l'jga

trdoreh ::

To se spomnem ja, sem že nameraval kupit, pa sem se premislil, ker nikoli ne veš kaj dobiš.


Lp, J

trdoreh ::

@Freezy, kako pa veš da imajo problem s tv out? Lahko link do novice?


Lp, Jan

Freezy ::

Jan, Klik

Baje tudi da ima iPod classic zelo laggy interface in da preskakuje muska. Klik

trdoreh ::

Apple locks TV Out in new iPods?! Torej so namenoma to naredil?!
Fuck pa prav classica sm si mislu kupit...Še dobro, da si mi to posredoval, hvala!


Lp, Jan

steev ::

In kaj je fora tega TV out. Da potem lahko filme z ipoda gledas na tv-ju? :\
:|

trdoreh ::

Eh sej to mi ne rabi, bolj me skrbi to, rad bi ga namreč priklopil na dock denon in prek tega brskal po komadih, ki bi jih pokazalo na tvju. Če je to onemogočeno, itak brezveze!

Lp, J

Jure! ::

A mogoce kdo ve, kdaj pride nano v slovenijo, pa kok denarja bo treba odstet zanj?
Hvala lp

Gandalfar ::

Novi nano je kul, ko se igras z njim. Malo cuden ampak super.

Ceprav .. iPhone touch po drugi strani. To je sele kul za videje gor gledat. Se boljse.

(so me morali odvlect iz apple stora prejsnji teden)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436815 (31207) Lonsarg
»

Apple ipod nano ali touch?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51582 (1464) caribbean
»

Apple prenovil iPode

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3710110 (8738) matejdro
»

iPod Touch s podporo 802.11n

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
233588 (2706) Spc
»

Apple za novo serijo iPod-ov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
455561 (3552) Jst

Več podobnih tem