» »

Nalaganje slike...

Nalaganje slike...

vratar ::

Zanima me, kako bi lahko sliko naložil na forum?

robobobo ::

sliko shrani na ww.shrani.si in potem dobiš geslo za forum, ki ga tukaj vpišeš. Vsaj mislim da na tem forumu tudi tako deluje.

robobobo ::

robobobo ::

robobobo ::

robobobo ::

malo drugače tu deluje....shrani.si neki trenutno ne dela
alternativa www.slikomat.com
naložiš sliko.....potem pa ko tu v forumu daš objavo klikneš tam desno gor ko so uni sivi kvadratki na SLIKA in vpišeš kje se nahaja slika (copy--paste....uni naslov ki ti pokaže ko naložiš sliko....POT DO SLIKE)
Mislim da zdaj bo šlo

vratar ::

Hvala za opis. Sam sm probal shrani.si pa ne deluje ali je mogoče še kakšna druga opcija shranitve...

karafeka ::

Kako pa shraniš sliko na slo-techov strežnik?

Sem videl, da se nekatere tu objavljene slike nahajajo na slo-techevem strežniku. Ne vem, ali lahko to urediš sam, ali so za to odgovorni administratorji.

Jakka ::

Slike na slo-tech prenašajo moderatorji.

Je pa zadnje čase shrani.si nekam podhranjen, pa čudno deluje, slikomat.com je zato mnogo boljša izbira. Čeprav je slikomat bolj našmekan in nasvinjan z oglasi, vsaj dela...
Gumbki nad smajliji so pa res malo skriti. 8-)

robobobo: pa obstaja tudi gumb "povezava". ;)

karafeka ::

In kakšna so pravila, da moderatorji naložijo slike na st strežnik? Moraš izpolnjevat kakšne pogoje? Zakaj ne prenesejo vseh? Ker potem se lahko zgodi, da čez nekaj časa (let), uporabniki zbrišejo slike iz SVOJIH strežnikov in tako ne moreš več videt njihovih slik (pa naj se gre za namizja ali pa kakšno pomembno shemo), ker jih moderatorji niso prenesli.

robobobo ::

Hundey: zmeraj se kaj novega naučiš ne......tudi jst ne znam vsega......hvala za opozorilo8-)

Jakka ::

Pravil o prenašanju slik na s-t stežnik, kot je meni znano, ni.
Je pa to mogoče dober pokazatelj kako moderatorji opravljajo svoje delo... (ali ga imajo pa preveč (bi imeli preveč s slikami) in ne utegnejo). :)

podtalje ::

Pravil za prenašanje slik na slo-tech strežnik res ni. Ponavadi se to naredi pri bolj splošnih temah,
ki bodo uporabne tudi v prihodnosti.

V kolikor pa ima kdo kakšno posebno željo za prenos, pa mi lahko pošlje ZS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne odpira mi določenih spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
194630 (3472) boris22
»

Kaj narediti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131389 (1045) ivan50
»

Samsung_SSD_840EVO_Kloniranje diska ne gre!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81343 (1083) MIHAc27
»

Povezava Philips LCD - kamera

Oddelek: Zvok in slika
142378 (2281) baltso
»

Vezje za tv

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71116 (995) fpbs

Več podobnih tem