» »

WIN XP Theme

WIN XP Theme

JOKER ::

POZDRAV !

Morda malo smešno, ampak kljub temu ....
Velika večina verjamem vas ima Visual Theme na svojem compu.
Kako to zadevo namestite oz. kako se imenuje progy, kateri omogoča prikazovanje vizualnih tem ?

Vem, da obstajajo teme, ki so že kompletne - z ikonami, samim izgledom oken ... itd.
Ampak teh tem jaz ne morem naložit ... ko jih mi jih comp ne prikaže.

Jaz sem teme drugače spravljal na comp, ampak niso bile kompletne z ikonami, temveč samo okna so bila spremenjena.
In sicer sem "patch" zagnal in potem je bilo možno prikazovanje ne digitalno podpisanih tem.
Z service packom 2 pa to več ni mogoče ... (razen če obstaja nov Patch).
Ker sem si zaželel, da bi comp zgledal malo drugače sem se odločil, da se obrnem na Vas, ter vas povprašam kako in kaj.

Torej ...
Kako se imenuje program ali dodatek ki omogoča prikazovanje vizualnega izgleda Winsov, ter kje je kakšna dobra stran z Thememi brezplačna in pa brez VIRUSOV.

Vnaprej se vam najlepše zahvaljujem ter pričakujem vaš odgovor.

lep pozdrav
________________________________________________________
Ka te češ ....

bluefish ::

za teme, kakršne ima XP, potrebuješ uxtheme.dll patcher. Nato pa si naloži temo iz recimo deviantArt. Teme so na voljo za XP in tudi Visto.
Za še večjo spremembo pa potrebuješ WindowsBlinds, ki spremeni tudi nekatere menije, ikone,...

Na voljo so tudi programi, ki spremenijo le ikone (IconPackager recimo). Zelo dober pa je tudi Tango Patcher, ki izgled Win približa Linuxu (KDE ali GNOME), poleg tega pa zanj obstaja še kar nekaj možnih tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

JOKER ::

WindowsBlinds :
To je program, ki ga inštaliram ?
Kje pa najdem teme in kako jo naložim ?

Se opravičujem za res morda nora vprašanja, ampak nikoli se nisem s tem ukvarjal, ker ni bilo potrebe.
Ker pa nočem delat nič na pamet ... raje vprašam za mnenja in namige.

Hvala ti za odgovor.
________________________________________________________
Ka te češ ....

bluefish ::

Ja, WindowsBlinds je program, ki ga namestiš in se ti zažene ob vsakem zagonu, zanj pa je na voljo cel kup tem. Lahko jih najdeš na že prej omenjenem deviantArt-u ali pa na drugih straneh. Je pa stvar precej požrešna z RAM-om in še zastonj ni (seveda pa so travniki dokaj poraščeni :D ).
Skratka, če želiš le malo spremenjen izgled, raje uporabi VisualStyles, če pa bi rad kaj bolj radikalnega, pa uporabi WB.

rdecaluc ::

Če ti je ša slučajno všeč črna tema za WinXp , pa probaj Zune theme klik. Meni osebno je zelo všeč in ne potrebuješ nikakršnega dodatnega programa.
Est modus in rebus. ,typos

JOKER ::

blueFish, hvala ti za odgovor.
Se bom raje odločil za VisualStyle.
Rama imam sicer dovolj, ampak ga za resno delo potrebujem bolj kot za prikazovanje theme.

Hvala in lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710214975 (43294) nergac
»

Vista transform pack

Oddelek: Operacijski sistemi
71134 (920) RejZoR
»

Problem z Gigabyte 7600gs na agp vodilu

Oddelek: Strojna oprema
221508 (1084) Shegevara
»

Xp Theme

Oddelek: Operacijski sistemi
72225 (1361) veteran
»

Themes in visual styles v xp

Oddelek: Operacijski sistemi
51452 (1234) PrimozR

Več podobnih tem