» »

garmin que + gpsgate + ipaq h2210 težava v izgubi signala

garmin que + gpsgate + ipaq h2210 težava v izgubi signala

rok_p ::

Pozdravljeni,

na hp ipaq h2210 imam nameščen gpsgate v2.5 in garmin que v2.90. GPS modul je RoyalTek Mini Xtreme in se povezuje preko bluetootha.

Gpsgate se poveže z RoyalTekom, status je ok in ikona se obarva zaleno. Ko grem v Que mi najde pozicijo in lahko kreiram novo pot (route). Sedaj če sledim točno po tej poti kot jo je izračunal Que potem problemov ni. V kolikor pa grem iz poti, da mora na novo izračunati pot, ali pa da povečam ali zmanjšam povečavo kart potem pa gpsgate in posledično Que izgubi povezavo s sateliti. Potem moram ročno najprej ugasniti povezavo v gpsgate in jo nato takoj odpreti..potem spet deluje, vendar le do zgoraj opisanega problema. A ve kdo kaj bi lahko bilo krivo za tako stanje?

Nameščen imam tudi tomtom 6 ki pa za povezavo z royaltekom ne potrebuje gpsgate in deluje brez kakršnega koli problema, hitro in zanesljivo, neglede ali brskam po menujih, ali mi izračunava novo pot.

In še drugo vprašanje: v tomtomu imam karti Western Europe in Eastern Europe. Ali se da ti dve karti kako združiti? Ker ne vem kako bi kreiral pot iz npr. Ljubljane na Dunaj, ali iz Berlina v Prago...?

najlepša hvala za odgovore
rok

AndrejS ::

Garmin que ne potrebuje gpsgate. Zakaj ne probaš brez gpsgate se direktno povezat na GPS modul ? >:D Le zakaj ? >:D
sam uporabljam raje GPSproxy.

rok_p ::

brez gpsgate mi ne bere kart ker nimam garminovega gpsa. gpsproxya mi ni uspelo nastavit.
rok

rok_p ::

ok usposobil sem gpsproxy vendar težava ostaja popolnoma enaka.

a ve kdo kako združit dve mapi v tomtomu?
rok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
174563 (4052) cesy
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412355 (9045) AtaStrumf
»

GPS dilema...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71456 (1253) TakelowG
»

dlančnik za navigacijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
122459 (2353) gregaster
»

Simobilov GPS adapter na prenosniku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81036 (821) Dark Angel

Več podobnih tem