» »

Kje kupiti

Kje kupiti

flasha ::

Pozdrav zanima me kje bi lahko kupil naslednje elemente (seveda kaka internetna trgovina, da mi pošlejo na dom, ker nisem ravno iz LJ (najbližje 60km je v MB ČIP kjer pa so stvari predrage). Zato prosim če mi da kdo link do kake spletne trgovine (morajo dostavit na dom čimhitreje pa poceni more bit). Sem gledo že nekaj trgovin pa nisn našel zahtevanih elementov, tako da če kdo ve za kako trgovino mi naj da prosim linke o omenjenih elemetov.

Elementi ki jih potrebujem:
R1 = 1M
R2 = 4k7
R3 = 1k
R4 = 100k
C1,C2 = 470nF raster 5mm
C3,C4 = 10µF
C5,C6,C8 = 4700µF 16V 18mm premer raster 7.5 mm
C7 = 100nF raster 5 mm

Če pa je kdo dobra duša pa ma blizo kako trgovino kjer prodajajo te stvari pa bi ga proso da naj tud napiše pa se lahk zmenma da mi pol gre kupit pa mi po pošti pošlje.

Rabil pa bi čimhitreje
LP Nejc

TESKAn ::

Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Azrael ::

To kar si naštel so povsem standardne zadeve. Edino pri uporih moraš še navesti moč, verjetno so 1/4W.

In uporov ne kupoj po 1 komad, so tako poceni, da jih kupi vsaj 10 kom. Če kupiš enega in ga izgubiš/pokvariš. je to zelo zoprno in drago, ko moraš naročiti novega. Pošta je namreč draga. Tudi kondijev kupi kakšen komad viška.
Nekoč je bil Slo-tech.

flasha ::

jap za upore ni problem jih mam 1kg doma tak da če bi se zgubo bi se ziher tam not našo (naročim pa jih zato ker se mi ne da v tistem kupo iskat prave vrednosti). Saj vedno vse kopujem na zaloge:P

LP NEjc

suse80 ::

Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

StricGeZza ::

flasha kaj imaš upore zmešane(več vrednosti v eni škatli)

flasha ::

imam zmešane polno škatlo vseh vrednosti uporov (mogoče bom čez zimo kaj presortiro:P)

Mikron ::

Našteto lahko odspajkaš iz starih naprav, če so seveda na voljo. Za trgovine se ti pa res najbol splača HTE oz. IC elektronika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojacanje signalov

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81599 (1377) A. Smith
»

Spektralni analizator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1217764 (6113) gumby
»

IR reciever

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151702 (1525) Lio
»

potenciometer,tranzistor

Oddelek: Kaj kupiti
101222 (1116) gumby
»

Elektro material - stikala, upori, diode, itd...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
63498 (3325) Trancedeejay

Več podobnih tem