» »

ATI Color Correction

ATI Color Correction

cnZz ::

Moj prijatelj ima GF7600GT in si je v nastavitvah nekaj igral z color correction in je dobil v Call of duty 2 zeeeeelo lepe barve (tudi na desktopu ima barvo bolj zive)
zanima me kje bi to lhako naredil z ATI-jevimi karticami?
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

kobilica ::

ATI Catalyst Control Center.Ce se nimas,si potegni pack z driverji zraven na ATI strani.

Alfa Dog ::

Točno tako. In zraven boš brezplačno dobil še cel kup hroščev.
Ni slabšega voznika od Atijevih driverjev!!

pozitron ::

Ni slabšega voznika od Atijevih driverjev!!

Po čem sklepaš to? Al si nekje prebral to, pa zdej okrog neki raznašaš.

Sam mam nvidio trenutno, ampak tut ko sem mel ati nisem mel nikol problemov z driverji. Če pa že komu ni všeč ATI CCC penal, pa inštaliraš samo driver, pa po potrebi mogoče ati tray tools, če rabiš kaj nastavljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

kobilica ::

Mozno je da so zhroscani ce ni to celo marketing...Ko sem imel pac driverje ene 5 verzij nazaj sem lahko Battlefield 2142 igral normalno na medium,zdaj pa tudi ce imam na low,imam samo 15 FPSja 8-O

pozitron ::

Itak, da so boljše in slabše izdaje driverjev, sam sej pri nvidi je tut tko. Nevem no, js ne bi tok posploševal: "Ni slabšega voznika od Atijevih driverjev".

Alfa Dog ::

Ma ta zadnja verzija je cist v spolnem organu. Vsaj tisti CCC. Skozi mi javlja neko mom.exe napako... A so sploh že našli rešitev za to?

kobilica ::

mom.exe je tudi men javljalo,ampak to si ti zaje**** pri iinstalaciji.Najprej moras posneti NET framework 2.0 pol pa sele driverje.Ce bos framework posnel kasneje ti bo to javljalo.

Alfa Dog ::

A tako? Zdej je kar je...
Se da to kako rešit?

Klemzz ::

ja, uninstall rajderjou pa install...če nimaš .net 2 ga pred tem nalož :)

Alfa Dog ::

To sem že poskusil, pa ne deluje...
Najprej sem naložil driverje in ccc, nato pa še net framework2.0. Nato sem odinštalital driverje in jih še enkrat inštaliral, pa ni nič bolje.
A moram sedaj naredit uninstall, še enkrat inštalirat framework in nato še enkrat driverje?

Lp

steve29 ::

Imam isti problem...naložil sem NETF. 2.0 šele nato ATI driverje ampak zadeva še vedno javlja napako!
RAč. sem sformatiral pa spet isto s....e.
PROSIM POMOČ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS A8N Sli Premiums HELP

Oddelek: Pomoč in nasveti
8626 (558) DMX
»

Inštaliranje driverjev (vrstni red, etc.)

Oddelek: Pomoč in nasveti
61619 (1462) dozBK
»

Radeon 4870 - problemi z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
385390 (2453) dziht
»

Problem z grafično kartico X1650 PRO AGP

Oddelek: Pomoč in nasveti
111039 (902) SEKAAA
»

Težava z Catalyst gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
131800 (1648) simnov

Več podobnih tem