» »

star ohišje tih nov pa glasen!

star ohišje tih nov pa glasen!

janwoolf ::

imel sem star ohišje notri ni bilo ventilatorjev, samo procesor scythe infinty in grafična kartica 7900gto. kupil sem nov ohišje antec nine hundred, pa je glasnejši notri je 3x 120mm ventilator vse na low, 200mm pa na medium. pravijo da zvok okoli 30dbA. moj pa izgleda več. help me. imam garancijo, a zamenjam? nujno :D :D

Ted ::

Kolikor sem jaz slišal to ohišje je precej tiho, daj 200mm ventilator na low pa bi moralo biti.
Mah...

Tac20 ::

A čudno se ti zdi da je računalnik brez ventilatorjev tišji od tistga z ventilatorji...

janwoolf ::

saj 200mm low in medium sta enak zvok. pa mogoč je kriv trdi disk??? ali ga zamenjam????

janwoolf ::

čakam:\

Azrael ::

Vklopi kišto, prej pa odklopi disk z napajanja in poslušaj, namesto, da čakaš na kaj vem kaj, čudež mogoče?

Sicer pa 3x ventilator + prevetrena kišta ne more biti tako tiho, kot kišta, ki tega okrasja nima. Če je zadeva še iz pleha, ki je tanek kot papir in zato vibrira, itak ne more biti tiho. Če je temu tako. Imaš, kar si mogoče nisi povsem želel: prevetreno in predrago piksno...
Nekoč je bil Slo-tech.

Bethrezen ::

janwoolf ti si ena budala :D so ti v uni temi k si usak dan kupvou ohišje dobr povedal da je glasn :\ ma sj vem da morš odpret 1435134 tem zato da boš povedu da si ga kupu...
www.urbanterror.net

Tac20 ::

Eden resnih kandidatov za ban s slo techa

janwoolf ::

kaj misliš na tole 1435134?? ker sen živčen! zaradi prej sem kupil 1 nov ventilator, pa ni deloval pa sem moral zamenjat, kupil sem grafiko pa ni delovala pa sem moral zamenjat, trdi tisk, dvd,....... pa sem nesrečen!8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilatorji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5113240 (10083) mihastopar
»

Hlajenje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
304822 (4296) Seljak
»

Hlajenje - ventilatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
354313 (3716) korošc
»

Nasvet za hlajenje in utišanje PCja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10029036 (27081) kuglvinkl
»

Kako utišati tole konfiguracijo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362989 (2052) Steinkauz

Več podobnih tem