» »

nokia 9300i usb povezava na PC in IR nedela

nokia 9300i usb povezava na PC in IR nedela

BitchezRullz ::

Haj vsi

No, jst sm si dobil "nov" (eno leto rabljen -zastonj sem ga dobil :D) mobitel nokio 9300i. In donas sm se sprobal povezat na komp z pomocjo Nokia PC Suite, in nedela.
Ko grem skozi carovnika za namestitev v programu mi na doloceni zgodnji tocki pac rece nej vtaknem usb v komp in v telefon.....pol pa ni nic. Ces par minut pa se odpre okno ki me sprasuje ce mam probleme. Pa spodi tud kaj nej nardim d mi bo delal (http://shrani.si/files/nokia9300i165a2.....
Sm sprobu vse (razn enga-tretja crtica pod get connected trobleshot, na printskrenu)) a sezmeraj nedela. Tud mpj prejsni se ni uspel povezat na PC tko d to nevem kaj je....mam pa USB hub, ce to kej spremeni situacijo....
Prejsni lastnik je rekel d je enkrat ko ga je dobil sam sprobal, in tudi njemu ni ratalo. Zgodovina telefona pa je: vse vredu, razn kak mesec nazaj mu je padel na tla iz velike distance, pa se ga ni dal zapret....vendar je use normalno delalo....jst sm ga pa dobil direktno iz servisa, ko so popravili zapiralni problem.

Pa tud IR nedela, sm ze v naslovu poved, tuki pa sam ko pritisnem IR tipko: "Unable to activate infrared reception".

PZL HELP!

Pa sry za manjse modifiranje posta....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel vs. Simobil in Nokia E50 vs. Nokia 6300

Oddelek: Mobilne tehnologije
333086 (2509) glinik
»

AMIS TV, telefon, net? vprasanja

Oddelek: Omrežja in internet
111861 (1727) Bakunin
»

IrDa vmesnik Y-160

Oddelek: Mobilne tehnologije
122291 (2023) TheHijacker
»

Siemens CX65

Oddelek: Mobilne tehnologije
453656 (1826) CubiX
»

Koliko vatov?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
62041 (2041) Mavrik

Več podobnih tem