» »

pc dela, monitor "štrajka"

pc dela, monitor "štrajka"

Marcco ::

pozdravljeni vsi skupaj
imam težave z monitorjem...najverjetneje
pc se prižge, zvok dela, diski delajo, grafična dela, dvd-romi tudi, skratka PC dela. monitor pa se obnaša kot da je v stand by...lučka izmenično utripa oranžno in zeleno. sprobal sem ga na drugem PC-ju in težava je enaka. tako da mislim, da tu ni dvoma da je z monitorjem nekaj narobe.

zanima pa me če kdo ve kaj bi lahko bil problem in ali se sploh splača nesti na servis ali pa si raje naj omislim nov monitor?

farko ::

nes monitor na servis prej pa prever kao imaš kabel priklopljen na monitor lahko se ti je snel ven verjetnostpa je da je crkno monitor.
farko

kljucavnicar ::

Ja če je kakšn star CRT monitor, ga vrži stran , drugače ga pa nesi na servis.

Kunte ::

Pri meni je blo podobno.Menjal sem vse komponente grafiko,dvdrom,ram,monitor,disk in na koncu ko sem zamenjal še matično ploščo je začelo delat.;(
LP Kunte

kljucavnicar ::

Ja če je probal na drugem računalniku, pa ni delal, torej je nekaj narobe z ekranom.

Če maš prostor kupi tega> Samsung

whatever ::

Čeprav se sliši malo smešno, obstaja možnost, da bo monitor začel ponovno delovati sam od sebe. Meni se je namreč začel na vsem lepem ugašati sredi delovanja pred leti 17" CRT, ki ga uporabljam še danes, preveril kable in driverje in vse, čeprav je pri vžigu ponavadi prikazal sliko, se je ugasnil nekaj sekund ali minut kasneje (standby lučka gorela), ali pa se je izmenično prižigal in ugašal. No, še danes mam ta monitor, ker ga je po tednu ali dveh nehal srat in to kar sam od sebe, ne da bi spreminjal karkoli.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor ali računalnik ne deluje?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141839 (1632) Matej_K
»

Računalnik ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
253285 (2918) Fif55
»

Utripanje monitorja Samsung 959NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
523863 (2815) mato22
»

problemi z monitorjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81400 (1283) AngelOfDeath
»

Monitorju gre na slabše

Oddelek: Pomoč in nasveti
13981 (769) Mercier

Več podobnih tem