» »

Papirnati euroti?

Papirnati euroti?

Pesimist ::

Ki bi lahko najso kaksne slike vseh papirantih evrotov slovenskih?

add: v Pomoč in Nasveti? se hecate? Sawyer naslednjič tako zadevo brišem!

5er--> ::

Bankovci so v vseh državah enaki.

Pesimist ::

Aja. No te pa pac te. Ker vec kot 10 in 20 euro se nisem vido, niti ne ko sem na posti 300 euro dvigno lol.

pivo ::

kje pa ti živiš?!Že več kot pol leta imamo EVRO ti pa še nisi videl večjih bankovcev kot 10 in 20 € ?? !!
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Meizu ::

Na pošti se da dvignit denar??

fraising ::

A mamo ze evro? od kdaj?

5er--> ::

bluefish ::

Tukaj imaš slike.

Pesimist ::

thx. Ne nisem se vido ali imel v roki vec kot 20. Ker 99% z kartico placujem, ce pa ki negre pa na bakomat ali pošto ce je vec. Ja na pošti lahko dvignes denar in se tudi nisem dobo vec kot 20tke.
Za jutri pa treba vedet, ker sem prodal neko zadevo za 450 evrov in nebi rad izmislenih bankovcev prijel kajsele kako homemade 500tko :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

SmeskoSnezak ::

Khm... mogoče si prelen, da bi odklikal na www.bsi.si, torej banko Slovenije? Pol pa imaš v bistvu nekaj klikov stran oz. iz strani, katero sn ti linkal, le še klik do eurobankovcev? :8)

V glavnem, tu maš vse podatke. Veselo branje. ;)
@ Pusti soncu v srce... @

username ::

Za jutri pa treba vedet, ker sem prodal neko zadevo za 450 evrov in nebi rad izmislenih bankovcev prijel kajsele kako homemade 500tko
kaj pa če gresta v banko, pa položita na tvoj račun tistih 450 EUR - bo tip (bejba) za šalterjem ziher pravilno preveril(a) bankovce..

Ker če ne veš niti, kako izgledajo 50€ in večji, kako boš prepoznal ponaredek.. ?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

marnit ::

Sam res. Nenazadnje je 500 evrov = 120 jurjev 8-O

Trdi ::

Meni pa vedno talajo stotake maksimalno, pa ni važno koliko dvignem, tako da 500 do pred 10 dni nazaj še nisem mel v roki. Tokrat pa so mi dali dva petstotaka med drugim, sem si ju dobro ogledal (čez eno uro že dal iz rok).
Trdota d.o.o.

KandazaR ::

Btw ne rečeš euroti ampak evri.

kekz ::

Meni so izplačali 2 bankovca po 234,16 evra. Kako ugotovim, če sta pristna? >:D:D

El!te ::

oba zazges, kateri je gorel z bol modrim plamenom je BIL pravi 8-)

Pesimist ::

Jah to je sicer res. Kako bos prepoznal ce neves kak zgleda lol. Anyway zaj mam tukaj denar na roki. 20tke, 100tka, 2x 50tke in 10tke.

Sel sem po simple principu. Vodna znamenja, tanke nitke v teksturi ki izstopajo, spreminjajo bravne in logotov, imajo pravi obcutek. Pomoje ce je komu ospelo vseeno mi fake podtaknit ala mu vera. Bom jutri na banki sprobal ce bo sierena tulila :D


Drugace mislite da deluje ta online test za fake eurote? lol http://www.alixaxel.com/wordpress/2007/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Trdi ::

V neki afriški državi so zdejle izdali bankovce za 200 000 dolarjev, zaradi velike inflacije.
Trdota d.o.o.

koyotee ::

|Sawyer| kje pa ti žviš sploh? nimaš prijateljev pri katerih bi videl kdaj denar, če ga že drugače nisi?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SmeskoSnezak ::

Kak vidiš original denar? V trgovini poprosiš prodajalko, če ti malo "pomaha" oz. pridrži kakšen velik papirnat bankovec, da si ga ogledaš. Če boš povedal, da nočeš da ti da kdo fake denar, verjamem, da bi ti to prijazno gesto nardila. :8)
@ Pusti soncu v srce... @

koyotee ::

prej bo mislila, da ga hoče ukrast...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SmeskoSnezak ::

Mnja, očitno o meni ni to mislila, saj sn ga celo lahk v roke primo. Je pa res, da hodim v tisto trgovino zelo redno in se poznamo. 0:)

Ve namreč, ki sn doma. >:D :D
@ Pusti soncu v srce... @

Barakuda1 ::

Ve namreč, ki sn doma.


Mi tud vemo >:D

Bob Rock ::

V neki afriški državi so zdejle izdali bankovce za 200 000 dolarjev, zaradi velike inflacije.


par let po nasem odhodu iz juge so se tiskale tut take cifre :)

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

JanezekNovak ::

Tega mam celo doma!
http://www.euroairsoft.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denar

Oddelek: Loža
71139 (820) [D]emon
»

Dvig gotovine na bankomatu

Oddelek: Loža
228625 (7316) STASI
»

EURO; in prve težave (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19516665 (10179) MEDENA
»

Ste že kupili začetne evro pakete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
878929 (6199) Manu
»

Tolarji

Oddelek: Loža
143202 (2602) tx-z

Več podobnih tem