» »

Mesto za LAN Party

Mesto za LAN Party

nurmaln ::

Ima kdo kakšno idejo kje bi lahko podjetje v Ljubljani organiziralo LAN party?
Nekaj v stilu Kolosej ali kaj podobnega?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

iggy ::

Gospodarsko rastavišče 8-)
Hey, you're fat!

STASI ::

V kaki OŠ, Hala Tivoli, Mons oz. kak drug hotel,...
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zimavc ::

Pri nas na OŠ se je tudi rihtal lan party, ki ga je organiziral učitelj telovadne in se streljačin, ter iger z nasilno vsebino ni smelo igrat.

McHusch ::

A pol ste špilal Pasijanso al Tetris?

Zimavc ::

Ne:D Je bil RBR.

nurmaln ::

hvala za ideje, bo pomoje kr Arena nasprot koloseja
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Good Guy ::

gospodarsko rastavišče pa maš lan kot ga majo na švedskem/finskem....
sam pol je cela lublana brez štorma za tist cajt
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

nurmaln ::

:D
vrjamem ja, samo tolk velko ne bo
mislm da bo za ene 20-30 ljudi hkrati pa turnir
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

iggy ::

Ja pa ne boš za 30 folka najemov arene menda??
Hey, you're fat!

nurmaln ::

ah sej ne gre iz mojga žepa
če je lahko lani Samsung organiziru tm, bom pa še letos jaz
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

ahac ::

Če gre za tournament z sponzorji (kjer se bo igralo na posebej pripravljenih PCjih), kjer je pomembno to, da ljudje lahko spremljajo tekmovanje, potem je Arena kul (tam je bil npr. World Cyber Games).
Če gre za lanparty, kjer bo večina obiskovalcev prišla samo igrat... potem pa ne.


Also... če bo tako kot WCG, prosim, ne ponavljat njihovih napak.


ps. Zdaj sem vidu zadnji post...
Torej... za tak dogodek rabiš enake računalnike za vse (kar je WCG imel). Rabiš pa tudi prenos na projektorju in komentatorja. Se pravi, da moraš igralce postavit tako, da ne vidijo na projektor (in po možnosti ne slišijo komentatorja).
Spremljat finale na 2 majhnih monitorjih ni preveč kul... sploh, če pričakuješ, da bo stvar pogledal random folk, ki iger ne pozna. Torej.. rabiš komentatorja, ki pove kaj se dogaja in ki zna potem zmagovalca vprašat prava vprašanja. "Koliko ur na dan igraš?" ni pravo vprašanje!

Če pa pričakuješ, da bodo ljudje prinesl svoj PC... potem Arena verjetno ni primerna.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

nurmaln ::

ja ja, šlo bo za sponzorsko zadevo
da vs mal izkoristim - katere pa so bile napake na WCG? kaj bi blo lahko narejeno boljše (ni me bilo tam)?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

ahac ::

Jaz sem bil tam kot gledalec in samo bolj proti koncu (za finale v warcraft 3). Motilo me je v glavnem to, da je bilo težko spremljat igro. Na odru so imel 2 PCja kjer je imel vsak še en monitor obrnjen proti gledalcem. Recimo nekdo, ki bi naključno prišel mimo (kar je verjetno tudi en razlog, da imaš event v Areni in ne nekem skladišču) mu ni bilo nič jasno.
Poleg tega ni bilo nikjer objavljenih nobenih rezultatov in urnika. Warcraft 3 finale sem ujel samo zato, ker sem bil ravno takrat tam. Vsaj rezultate in urnik bi moral dat na projektor (ki so ga sicer imel), če že prenosa igre ne. Za prenos igre so imel tudi narobe postavljen oder. Platno bi moralo bit za igralci (tako, da ne morejo pogledat kaj dela nasprotnik). Če bi imel pa še kakšnega komentatorja bi bilo pa že super, ampak v tem primeru je treba poskrbet, da ga igralca ne slišita. Tisti, ki so dogodek povezoval (med njimi Katarina Čas) niso znal povedat nič drugega kot kdo je zmagal in podelit nagrad. Tudi na koncu so zmagovalce vprašal samo: "Koliko ur na dan igraš?" Recimo en tip je lepo zapru bazo drugemu z stolpi, kar se mi zdi zelo zanimiv pristop... in bi ga moral vprašat zakaj se je odločil za to... ampak, ker iger niso niti spremljal seveda niso mogl nič povedat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

koyotee ::

to je isti ku***, kot v trgovinah s tehnicnim blagom delajo popolnoma neustrezni kadri, da ne govorimo o izobrazbi(v vecini primerov). tako tudi katarina cas ni mogla nevem kaj vprasat v zvezi s sami spilom ali karkoli, ves da ji dol visi, sam da ona pobere honorar.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828376 (1695) acookook
»

Gamingsi dogodek Gaming brez izgovorov

Oddelek: Novice / Ostalo
267886 (5591) Jerry000
»

Tekmovalna scena v Sloveniji

Oddelek: Igre
131709 (1364) NorK
»

World Cyber Games v Sloveniji

Oddelek: Igre
233009 (2072) gruntfürmich
»

Kaj igrate na mini privat LaNih ?

Oddelek: Igre
211486 (1134) kn3z007

Več podobnih tem