» »

Hitrost

Hitrost

smrad ::

Sedaj si lastim 1024/256 hitrost interneta pri SiOLu in zanimam se za visjo hitrost. V ceniku jim pise ce zelim 2mb povezavo ali 4mb moram doplacati 6€ ali 12€. Torej ce recimo sedaj placam internet 30€ in se odlocim za 4mb povezavo bom vsak mesec placal 42€? In ce mi pridejo nastavit novo hitrost interneta moram doplacat se kaj (nov modem, nastavitev...)?

zee ::

jap in podpisat nov aneks. če že imaš kakšen aneks, pa moraš poprej plačati še penale zaradi predčasne prekinitve tega aneksa.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

smrad ::

Pogodba s SiOLom mi potece v septembru in jo imam v planu podaljsat. Se mi splaca pocakati dokler ne potece ta pogodba? Koliko pa bi me priblizno prisli stroski za prvi mesec?

jurre ::

ja, doplacilo placujes vsak mesec, je pac visja narocnina za visjo hitrost.
Odvisno, ce imas se kaksen star paket pa samo nadgradis hitrosti placujes 33€ + 12€ za 4Mb, lahko pa naredis potem prehod na novo shemo telekoma in imas potem ceno "solo" paketa - 26€ + 12€ za 4Mb, se pravi 38€. Tukaj moras podpisati novo pogodbo, modem se ti bo zamenjal ce imas se starega callista.
Ce imas pa zdaj solo paket (se pravi placujes 26€ za 1mb) pa lahko samo nadgradis hitrost in ostanes na stari pogodbi. Lahko pa vseeno podpises novo pogodbo, modem ti telekom samo odkupi za 5€ (ni vec tvoja last, tako da ce kaj crkne ti ga samo pridejo zamenjat).

Stroskov nimas nobenih v nobenem primeru.

/edit, tudi ce si se vezan do septembra gres lahko na novo shemo, vezava do septembra se ti bo zbrisala, naprej pa ne bos vec vezan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom brezplačno povečuje hitrost DSL dostopa do interneta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22255901 (44460) Senitel
»

SIOL brezplacno dviguje hitrost interneta

Oddelek: Omrežja in internet
374196 (2925) roCkY
»

Bodite pazljivi s tuŠtelekomom da se ne opečete kot mi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506245 (4220) JJM
»

SIOL nove podražitve za praktično vse pakete

Oddelek: Omrežja in internet
433892 (2443) Brane2
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114590 (10477) Bistri007

Več podobnih tem