» »

flash programi...

flash programi...

XPSISTEM ::

Poprosil bi vas za nasvet saj bi si rad izdelal osebno stran v flashu. Kateri program mi priporočate. (naj bo z že pripravljenimi predlogami)

Hvala in l.p.

sverde21 ::

Probaj z original opremo ;)
<?php echo `w`; ?>

Tody ::

SWISH je eden boljših...

XPSISTEM ::

hvala .. predloge še dobrodošli..

XPSISTEM ::

pismo snel sm jih ene 9 pa nobeden mi ni glih ušeč... pa na forumu iščem pa nobene debate v tej smeri???

XPSISTEM ::

8-)

XPSISTEM ::

Še vedno čakam za kak nasvet.... izkušnje so največ vredne...

hvala.

[MYTiX] ::

Razen Adobe Flash je vse neuporabno, vsaj če hočeš delat na nekem nivoju in imet proste roke in dostop do najnovejših funkcij. Seveda so uporabni tudi kakšni dodatki kot je swift3d. V splošnem pa se večinoma dela v Flashu.
Za bolj amatersko uporabo je menda swift vredu. Imaš neke template in objekte in se z njimi igraš. Precej večji učinek glede na vložen čas. Ga pa nisem nikoli uporabljal.
podpis

#000000 ::

Swish je po mojem dober samo za banner makerje :D ker ima en kup efektov do katerih prideš z enim klikom, kar za flash ne velja. Drugač pa ko vidim vmesnik od swisha me kr srat prime, men je tolk smotan in nepregleden, saj od flasha ni kaj dost boljši, ampak tam si lahko po svoje organiziraš (za swish verjetno velja enako) ampak men je še vedno šit program. Če boš delal v flashu boš verjetno dosti prej pošteku za kaj se gre pri zadevi. LP

gforce ::

Noben ti ni bil všeč, ker se ti ga verjetno ne da učiti in bi rad imel stran v flashu končano v 5min. Zate je najprimernejši Openoffice.org Impress http://www.openoffice.org/ kjer izdelaš prezentacijo (enako kot v Microsoft Powerpoint) in jo izvoziš kot .swf. Ni potrebno nobenega flash znanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gforce ()

XPSISTEM ::

točno tako prav si reku zdej pa grem pogledat tvoj predlog....8-)

bluefish ::

v primeru, da se boš flash strani lotil v Oo ali v MS Office, raje pozabi nanjo, saj bo tako na netu le še en zmazek brez namena in estetske vrednosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel OpenOffice 2.3

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
185932 (4123) spucek
»

Izšel OpenOffice.org 2.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
6411354 (8986) Jst
»

Izšel OpenOffice.org 2.0.1, na voljo tudi poslovenjen paket

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
154727 (3680) krjul
»

Primerjava odprtokodnih urejevalnikov besedila

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
254100 (3130) Pithlit
»

Openoffice problem

Oddelek: Programska oprema
61765 (1622) Aspirinix

Več podobnih tem