» »

Router vprašanje

Router vprašanje

tiger100 ::

Zdravo

Sedaj imam router NETGEAR WGR614 V6 in imam z njim težave. Če na utorrentu oddajam ali vlečem več kot 3 torrente mi router zašteka ne odpira več strani in morem resetirat router in modem od t-2 ja. Zanima me če ima kdo podobne težave in kateri router mi priporočate da kupim da bo prenesel več kot 3 torrente.

Hvala

amigo_no1 ::

tiger100 ::

ja samo me zanima če ima kdo ta isti router ki ga imam jaz in ima takšne probleme. Zanima me kateri router mi svetujete

amigo_no1 ::

Ti nisem dovolj jasno svetoval ?

tiger100 ::

Rad bi da bi mi en svetoval ki ima ta router in da je potrjeno da prenese velike obremenitve

fitipaldi ::

Jest sem imel Levelone in sem imel enake težave.Sedaj pa imam Linksys in vse dela normalno :)

tiger100 ::

kateri Linksys imaš

fitipaldi ::

Jah nimam WRT54GLlo katerem vsi govorijo,imam WRV200 in sem čisto zadovoljen. :)

#000000 ::

Kolk mašin pa imaš priklopljeno nanj ?? in kolk od njih tera p2p do nezavesti ??

fitipaldi ::

2 compa ,1 pa downloada

#000000 ::

Jest mam žično 3 kompe + enga na wireless, od tega je en 24/7/565 prižgan in lavfa p2p, linijo imam 10/2

trenutni router pa je PC z 120 mhz pentium procesorjem 64 ram in 200 mb disk, gor teče Brazil Firewall ki je izpeljanka iz coyote linux-a, ima vse kar imajo veliki tudi Bandwith limiter in p2p bloker (čeprav ga jest ne uporabljam) po 1 minuti se disk ustavi in praktično je neslišen, škatla pa je velika tolk kot video player. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem povezave Mitsubishi Wi-Fi z Routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
184171 (3025) p|X|
»

kateri router priporočate

Oddelek: Omrežja in internet
393966 (2391) Mesar
»

linksys wrt54g problemi z izpadi

Oddelek: Omrežja in internet
335072 (4017) Spajky
»

cene ruterjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556597 (5353) gameby
»

Tezave z routerjem LevelONE FBR-1405TX

Oddelek: Omrežja in internet
233622 (3023) Caligula

Več podobnih tem