» »

Net acceleratorji

Net acceleratorji

Aspirinix ::

Netaccelerator.

Kolko je resnice v tem, da pospešijo prenose? Res je teoretičnih precej stvarc a me zanima kva o tem mislijo pc maheri.
Pa kaj vam pravijo izkušnje.:)

GaPe ::

Ne uporabljaj jih, ker nič ne pomagajo. Edino reklame boš fasu na email pa še nekateri so spyware. Jaz ti odsvetujem uporabo teh t.i. netaccelerator-jev.
Don't steal! The government hates competition.

Spajky ::

Zakaj pa ne srfaš brez slik in z multiple IE okni? Jaz sem si napravil celo dve bližnjici na namizju za izklop in vklop slik v IE preko registra; šiba ko raketa na dial-up-u; če pa glih hočem videt kako sliko pa z desnim kliknem Show Picture...pa še reklame, avatarji in smeškoti ter ikone se ne nalagajo /razen flash-a/; idealno za čitat časopise ala 24.ur in dnevnik tes seveda forume! Prihrani kar nekaj denarja...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

|GrEgOr| ::

Download Accelerator ti pospeši prenos. Vendar samo če že maš drugače visoke hitrosti. Pri kakšnem dial-upu se ne pozna.
Enkrat sem mel na faksu z Dowload acceleratorjem prenos med 300 in 400 KB/s. Mi je 700 Mb potegnilo dol v 40 minutah

||_^_|| ::

gregor: ti govoriš o download acceleratorju on pa sprašuje o net acceleratorju:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

|GrEgOr| ::

no jaz sem razbral da ga zanima na splošno o net acceleratorjih, ker je pisal v množini....



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za download

Oddelek: Programska oprema
295141 (4433) Kebab
»

Pospešitev internetne povezave za 300% ???

Oddelek: Programska oprema
132454 (1945) Ikarus
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321679 (903) yimi
»

Program za DL

Oddelek: Omrežja in internet
181530 (1281) jurcek
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362635 (2169) Quickbeam

Več podobnih tem