» »

Pospešitev internetne povezave za 300% ???

Pospešitev internetne povezave za 300% ???

Evil|One ::

A je mogoče kdo zasledil na internetu program Wincelerator v2.0 ki pospeši DSL in Dial-up povezavo ??? :\\ :\\ :\\ :\\ Ali ga mogoče kdo ima??? Če ga kdo naj mi prosim sporoči. Tuki je še moj e-mail. :O

LP
Whatewer

Klemenn ::

in meni! mail

R0K ::

Haha!

Pa kaj vam je. Neki programi kao nabijejo povezavo, ampak je že to teoretično nemogoče. Ker ttudi če bi jo nabil, ti ponudnik to onemogoči (ADSLa ne moreš furat več kot 512kbps, dial-up-a pa štopa modem...) ... tko da lohk na tole kar pozabite.

Mogoče bi to prišlo prav v ameriki (k majo Tx povezave ..tko da bi šlo s T1 na T3 alpa neki ..)

blabla ::

Ti programi ponavadi delujejo le če samo surfas po www.
Delujejo v ozadju in ko prides na neko stran začnejo downloadati linke iz teh strani v cache. Tako v primeru pritiska na link browser naloži stran iz cacha.
Nad delkarirano hitrost povezave pa to ne gre.

lp

BaRtMaN ::

blabla: res je! Brez veze te acceleratorje uporablat, če mene vprašaš.

Klemenn ::

ne jaz sem presedlal iz getrighta na download acceleratorja in mi je pospešilo povezavo za 0.5 kb:\\

MUC ::

Download Accelerator deluje bolje kot nekatere druge zadeve, ker pri DLanju vsakemu paketku da atribut 0x08, ki pomeni Maximum thrughput. To pomeni, da ima tak paketek višjo prioriteto kot kateri drugi. To se potem odraža v veliki hitrosti DLanja nekega fila z DOwnload Acceleratorejem, ves ostal promet, pa skoraj ne teče, ker nima tako visoke prioritete. Jaz ga ravno zato ne uporabljam :)

Klemenn ::

jaz ga pa glih zato....5 min ne brsjkam po netu pa je

sifu ::

download accelerator pohitri zadevo v primerjavi z navadnim downloadom ogromno....in to zato, ker pac najde najblizji server glede lokacije, kjer se nahajas in vlece dol od vecih ponudnikov naenkrat...zato govorimo o 300% povecanju hitrosti, kar je cisto zares....

jest si ne predstavljam downloada 500mb fajla brez acceleratorja..ker bi namesto 1 dan dol vleku 3 dni.....pa si sami zracunite kolk se splaca.....pa se resume mas

probu sm pa ze vse od getrighta pa ostaih...in vam povem da je download accelerator najboljsi

RayFidelity ::

Poskusite še FlashGet, GetRight se sploh ne more primerjat z njim....FlashGet
[It's The Little Things That Make You Crazy]

ABX ::

Veliko www sajtov da bi optimizirale bandwidth omejujejo hitrost downloada na recimo 5kb/s per user. Če pa se ti povežeš na ta link 3x pa downloadš z hitrostjo 15kb/s (5x3), če seveda tvoj hardware to omogoča.

Puf ni več trika :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Klemenn ::

sej če je 5kb/s per person je to kul k moja zgornja meja je 4,5kb/s :)) z dapom!:\\

R0K ::

Jebediah : to pride v poštev samo pri višjih povezavah (kabl, adsl, t1, t3, satelitska, radijska) ... dial-up odpade ...ker tam ti že modemi ne dovolijo več kt 7kb/s ... mogoče 12-14kb/s če odpreš dve liniji naenkrat (ISDN)...

Ikarus ::

Tole precej pospeši srfanje s kablom(preverjeno)/ADSL. Kolikor razumem, poveča prenos ob slabših pingih. Na dl ne vpliva.

Na nekaterih straneh 1/2 hitrejše...

Navodila so na levi pod win2k/xp tweaks.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za download

Oddelek: Programska oprema
295152 (4444) Kebab
»

Kateri program za nemoteno dolvlečenje???

Oddelek: Omrežja in internet
131194 (952) neki123
»

Program za DL

Oddelek: Omrežja in internet
181538 (1289) jurcek
»

GetRight

Oddelek: Programska oprema
61050 (899) ferjan
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362649 (2183) Quickbeam

Več podobnih tem