» »

AMD najavil nova TV Wonderja

AMD najavil nova TV Wonderja

Daily Tech - AMD je najavil dva nova TV tunerja, in sicer TV Wonder 650 Combo PCIe in TV Wonder 600 USB. Pri prvem gre za PCIe 1x kartico, srce katere predstavlja video procesor Theater 650 Pro, nanj pa je mogoče sočasno priklopiti digitalni in analogni TV signal. Kot že samo ime drugega pove, gre za USB TV tuner, na katerega je možno priklopit le en signal. Oba nova TV Wonderja naj bi bila uradno predstavljena septembra.

Več o tem na Daily Tech-u

9 komentarjev

Vlady ::

Že enka je bila katastrofa, vsaj kar se tiče driverjev... Škoda da sploh kaj nardijo. :\
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

DJ MartiNi ::

PCIe 1x? Res? Lepo da se kaka multimedijska zadeva pojavi na tem vodilu.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Du5aN ::

Vlady, ne strinjam se, da je model 550 katastrofa. Res je, da je imel ATI na začetku težave z driverji, ampak so jih kmalu porihtali in zadeva deluje super!

Alexius Heristalski ::

Pih, če bodo zopet priložili PowerCinema, si ju lahko nekam vtaknejo.

Kar se 550-ke tiče, hardver za oceno 10, softver (prej omenjeni PowerCinema) čista 1!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Vlady ::

Dushan, ja deluje samo z atijevimi grafami in določenimi veznimi nabori. Je res, da ima wonder enega izmed boljših tunerjev gor, sam prjatu sesuje se ti pa vsakič OS, ko zapreš TV program za gledat. :\ To velja še posebaj, če si lastiš nvidiino kartico.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

UNIVERZUM ::

@Vlady

To pa še zdaleč ni res (da sesuje OS). Men 550 čist normalno deluje skupaj z 7600gt.

Je pa res da je power cinema 3 bil totalka. Nobenih možnosti nastavitev, v bistvu nič od nič.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Vlady ::

Men je non stop krešu, pa sem ga prodal enmu, pa rajš kupu Leadtek-a. ta pa dela BP. Čudno ne? :\
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

Matevžk ::

Tako je s hardverom ... Meni je pa (zvočna) Creative SB Live 5.1 stalno usuvala sistem. Pa se mi ne zdi, da bi bla slaba kartica. Sem zamenjal matično ploščo (iz Via :\ na Asus) in od takrat mašina dela b.p.
lp, Matevžk

Vlady ::

Ja Via plate so tud nekaj posebenga... enkrat dela enkrat ne. Ampak pri meni ni bila plata, saj sem probal TV tuner tudi na asuski in pri kolegu na QDI.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tuner - pomoč pri izbiri

Oddelek: Kaj kupiti
101568 (1284) Keyser Soze
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292545 (1773) Predator
»

KATERA JA NAJBOLJŠA TV KARTICA !?

Oddelek: Zvok in slika
131733 (1331) Boky
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292325 (1852) miha
»

ATI TV tuner... kje pri nas?

Oddelek: Kaj kupiti
71399 (1261) voodoo man

Več podobnih tem