» »

Igre prehitevajo

Igre prehitevajo

Heavy ::

Pred kratkim sem nadgradil računalnik na; Athlon 64 X2 4200+, 2GB ram, GF 7800GT, Creative SB 4 OEM, matična Gigabyte NF4,win XP. Od takrat imam čudne težave z igrami; Battlefield 2 in 2142 se mi včasih kar sesujeta in pojavi se modri zaslon smrti, računalnik pa se resetira, v GTA:SA mi igra deluje zelo hitro, včasih povsod, včasih samo v zgradbah, včasih pa dela normalno. Podobno težavo imam v Area 51 ko mi včasih deluje normalno, včasih pa mi muha kar skače, premaknem miško za 1mm, pa se v igri kar v šusu premakne za 30*. Ravno tako igra Indiana Jones and the emperor tomb mi včasih deluje normalno, včasih pa prehiteva. v Resident Evil 4 pa mi v vmesnih animacijah ne kaže dogajanja. Edina igra ki deluje brez težav je Doom3+dodatek in Star Wars:Republic commando. Drugače pa računalnik zunaj iger deluje normalno. Že večkrat sem formatiral a je težava ista. O računalnikih vem veliko a o tem se mi ne sanja kaj bi bilo. Upam da mi bo kdo pomagal.

kixs ::

Instaliraj si:

AMD Dual-Core Optimizer

lp

Heavy ::

Ok sedaj deluje, hvala, sem mislil da je ta gonilnik namenjen, če slučajno windws neha uporabljati eno od jeder procesorja. Hvala, lepa.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lag v multiplayer igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
172622 (2164) r3dkv1c4
»

The witcher težava

Oddelek: Igre
131280 (1061) zidzid
»

LG- problem s prižiganjem

Oddelek: Zvok in slika
71579 (1414) Mihcee
»

problemi z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261754 (1179) OChack
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141043 (829) franci

Več podobnih tem