» »

Nest.2007 (III)

Nest.2007 (III)

Slo-Tech - Ker se veselo prijavljate na dogodek, bi vas želeli opozoriti, da je dvorana že 60 odstotno zasedena.

Še nekaj odgovorov na pogostejša vprašanja:
  • Alkohol je še vedno prepovedan. Če vas dobimo, letite ven.
  • Prostor je klimatiziran
  • Zagotovljena je varnostna služba
  • Do plaže imate 3 minute hoje -- s seboj vzemite kopalke
  • Ja, letos imamo majice. Precej njih
  • Tudi letos vas čaka kup brezplačne pijače, tako kot lani
  • Dokončen urnik skupaj s predavatelji bo znan takoj, ko dokončno ugotovimo koliko časa potrebujemo za izvedbo tekmovanj


Cena je malo višja kot prejšnja leta, vendar vsebuje HRANO. Za vstopnino torej dobite večerjo v petek, zajtrk, kosilo in večerjo v soboto ter zajtrk / kosilo v nedeljo. Če želite poleg tega tudi dostavo ... bo organizirana. Če ste pri volji in ste pripravljeni stopiti dva koraka do najbližje gostilne, tudi v redu. Cena je 25 EUR in bo taka tudi ostala.

PS. Med letošnjimi sponzorji imamo med drugim Intel

83 komentarjev

«
1
2

Brilko ::

Hm. Vikend polpenzion za 25 EUR ob slovenski obali pa sploh ni tak drag. >:D

Primoz ::

Poln penzion ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

perci ::

in to klimatiziran z wifijem >:D

Tody ::

UUUUUU majce :D Ja potem pa pridem :D

jype ::

Primoz> Alkohol je še vedno prepovedan. Če vas dobimo, letite ven.

Moj odnos do alkohola se od tvojega ne razlikuje mnogo, je pa (ker niso imeli peroksida, ko sem bil nazadnje v lekarni) majhna steklenička 70% raztopine alkohola del mojega zvestega paketka prve pomoči, ki ga mora vsak štor vedno nositi s seboj.

Predvidevam, da je prepovedana le napačna uporaba alkohola in da lahko takšno stekleničko, dokler je nihče ne vidi (razen v primeru, ko je treba čistiti krvaveče rane), skrivaj nosim pri sebi.

5er--> ::

Etanola (C2H5OH) verjetno ne bo šel nihče pit. ;)

ru7 ::

Zakon 8-)

Že pakiram :D :D :D

Mavrik ::

Etanola (C2H5OH) verjetno ne bo šel nihče pit. ;)


Zakaj pa ne? Saj ga večina slovenske populacije z veseljem uživa... dovolj razredčenega seveda ;)
The truth is rarely pure and never simple.

SkyNet ::

@jype: Vidim da si vešč mečevalec, ker tako dlakocepiš.
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

BluPhenix ::

Zanimivo je to, da je vsako leto ob naznanitvi Nesta največ prispevkov pod komentarji v smeri alkohola. Očitno bo res, da slovenci brez njega ne moremo, no lahko tudi da samo najstniki.

Oz gre za fenomen: "ko greš nekam ven iz svoje domače vasi je prvo opravilo, da se ga napiješ, da ga "zažuraš", tako da se sploh ne spomneš kje si v bistvu bil". Ampak to se pač dogaja povsod, na vseh itzletih ekskurzijah in podobno. Folk gre na take stvari da se napije, namesto, da bi šel tja, da bi kaj odnesel od tam.

P.s.: odnesel seveda izkustveno, mentalno, da ne bo kdo mislil da propagiram odnašanje fizičnih stvari, ki načeloma niso tvoja last (kar je spet nekaj kar se dogaja na ekskurzijah in podobnem, zanimivo ...)
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

jype ::

A dej no, jsm samo hotu mal poživit debato, kot je SkyNet pravilno ugotovil, ne pa pit alkohol. Bom šu po peroksid, pa bo :)

BluPhenix ::

jype, hehe v bistvu moj post ni bil namenjen kot komentar na tvojega. Oz, no posredno kaj pa vem. V bistvu sem popoldne bral eno drugo temo o nestu in je bila spet tam cela debata o tem, pa sem sedaj zvečer bral to temo in mi je očitno ostalo v spominu še tisto od prej, zato sem pa napisal sem. Čudno je izpadlo vse skupaj.

V bistvu mi je bil tvoj "prispevek" humoren, saj si eden redkih, ki je malo boljše pomislil :D
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tody ::

kjer je volja je pot :D

Še vsako leto se ga je pilo in tudi letos se ga bo. Tisti ki se pa ne zna obladovat (huh :P) pa naj preživi noč v kopalnici emmm mislim pač nekje uzuni... >:D

[MYTiX] ::

Kako pa je urejeno za nekaj urne obiskovalce? Morajo tudi ti plačati poln penzjon, kjub temu da ga ne bodo niti povohali?
podpis

Ziga Dolhar ::

Tody, bodi še tolko fer, in jasno povej, da je tudi vsako leto kdo 'letel' ;-).
https://dolhar.si/

gruntfürmich ::

kaj je to nest?

če tako oznanjate prepoved alkohola in varnostno službo, očitno pričakujete dosti nezaželjenih gostov? in kaj le-te tako privabi? majčke, al sokovi???
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Brane2 ::

Kdo si vse sponzorji letos ? Intel in kdo še ? :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

gruntfurmich:

No, ko si že odprl problematiko- kaj konkurenčnega je še v SLO in kako se obnese glede na NEST ?

Je kje kaj z bolj živo kulturno menjavo itd ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

madviper ::

@[MYTiX]
Tudi tisti par urni obiskovalci morajo plačat polno ceno, če niso prijavljeni, pač dvojno. Je lepo napisano v napovedniku!

@Vsi_ki_ne_morejo_brez_alkohola
Alkohol je prepovedano uživat, kot opojno substanco. Ne dlakocepite. Prva pomoč in alkoholizirana oseba nimata velik skupnega. Razen, da ko se vinjena oseba poškoduje, uporabimo prvo pomoč, da mu oskrbimo rane.

@Brane2
Kulturna izmenjava bo, če te zanima. Bo poskrbljeno tud za to ;)


To da se oznanja da je alkohol prepovedan in da imamo varnostno službo, ni anti-reklama, ampak podatek, ki potrjuje, da je NEST dogodek, ki se ga obravnava resno. Predvidevam, da nihče ne želi ostati brez svojega ljubega računalnika, kr mu ga uniči opit osebek ali pa mu ga nekdo odtuji.

Torej 3 polni penzioni z wi-fi po ugodni ceni na slovenski obali, varovanje premoženja (torej računalnika), majice, druženje...
Sajnski dopust za vsakega geeka :D
I'd like to do something crazy!

Brane2 ::

Še ena stvar mi je padla na pamet.

Če bo kakšna šola spajkanja in/ali recimo zamenjave kondijev na platah, lahko prinesem spajkalno opremo.

No, jasno ne celo delavnico. Lotkolm pa par pripomočkov.


BTW: Se bo dalo kaj robe zaklenit v namenskem prostoru ali omarici ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Veron ::

Zanimivo, da je še ob tem času, ko je večina na morju, tak odziv. Zgleda mora biti zelo zanimivo, vendar zaradi službe jst ne bom mogel priti, bi pa z veseljem, vidim da tole postaja skoraj tradicija >:D

MrStein ::

Sem razmislil, kaj če bi letos šel in hočem preverit, ali sem takrat prost.
Pa ni datuma. Grem gledat prejšnjo novico, pa tam tudi nič ni.
Ja vem, da lahko iščem gor in dol in s tem vadim za hekersko tekmovanje, ampak se le meni zdi, da bi lahko bils ena stran postavljena , kao NEST home page, kjer bi bile osnovne informacije ?

Se pa ta hiba pojavlja zelo pogosto. Pri veliko prireditvah mora potencialni obiskovalec it Shelocka Holmsa da najde osnovne podatke (kraj, čas, cena ...).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ziga Dolhar ::

Vidi banner in ribico na vrhu desnega stolpca, pod tvojim uporabniškim imenom.
https://dolhar.si/

STASI ::

MrStein:

Vse informacije o NEST-u pridobiš če klikneš na baner z ribico, ki se nahaja na desni strani pod gubom Odjavi me, če si prijavljen na S-T, oziroma pod linkom Pozabil geslo, če nisi prijavljen na S-T.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

ahac ::

Kdo bo pripravljal hrano?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

R33D3M33R ::

A bodo tudi črne majice? Drugače pa komaj čakam ... :))
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Urajmal ::

Mislim da eno pivo se lahko spije >:D Admins watch me :D

Kolk bojo majce ?

gzibret ::

Mene na NEST ne bo, ker ne igram igric, za zgolj druženje pa je rahlo predaleč. Bi se pa toplo priporočal za kakšno majico (proti plačilu seveda), če bo kakšna ostala.
Vse je za neki dobr!

Grimlord ::

Kak vam je pa ratalo Intel dobit za sponzorja :)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Littleman ::

Grimlord:Tradicija in prodajanje duš :D
Ahac: če bi pozorno prebral bi videl da kuhar bljižnje gostilne. ( pa kontakteri me na MSN):D

JIM22 ::

Sej kdo bo želn alkohola ima zraven gostilno in se ga kamot naseka. Pol pa samo produži v mesto babe lovit oz. ženske kontra. Itak kdo ga misli feštat ni to pravi kraj za taka dejanja. Tam bodo bol pridni in zagrizeni.;)
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

m0LN4r ::

PM, že drugo leto hočem it in spet si ne morm prevoza zrihtat.

Na vlak pa ne morem z celo kišto...

Škoooodaaaaa......tak rad bi šel....

Ja ampak res, končno nekaj v Sloveniji, kaj postaja vedno večje in bolj razširjeno. Le-kdo-ve?.. mogoče pa bo to Slovenski Dreamhack :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Easx ::

Brane2, jaz bi se tovrstne delavnice z veseljem udelezil!

Lp

pivmik ::

Pred dvorano se ga napiješ, pol pa prideš noter skoraj koma-pijan in začneš razbijat računalnike. Ali bo treba pred vtopom v dvorano vsakič "pihat"? :D
LP, Gregor GRE^

STASI ::

m0LN4r iz kje si? Mogoče pa kdo iz tvojega kraja oz. okoliša pride na NEST.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Blazzz ::

Tudi jaz bi se z veseljem udelezil spajkalne delavnice ce bo.

BluPhenix ::

Če se ne motim je molnar iz obale. Če se ne drugič ne motim je tudi bil lani en najhujših zagovornikov meditelana, oz. kako bo na nest prišlo 10 ljudi s foruma, na meditelan pa vsi gamerji in da bo ST lahko naslednje leto Nest samo zaprl, ker bo premalo folka.

Seveda je možno, da se motim, ampak nekako vem, da se ne...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Mavrik ::

Pred dvorano se ga napiješ, pol pa prideš noter skoraj koma-pijan in začneš razbijat računalnike. Ali bo treba pred vtopom v dvorano vsakič "pihat"? :D


Pred vstopom v dvorano bo vsakič varnostna služba, ki bo tebe razbila, ko boš kaj takega sprobaval.
The truth is rarely pure and never simple.

FlyMaChInE ::

letos se bom tut jst nasliku :D


Picnik in podobni... ok carji ste vemo, znate držat flaško

m0LN4r ::

Ne nisem z obale, ampak vseeno me zanima če je kdo iz okolice MS ki gre na NEST ?

Sem pa iz Motvarjevec, čist pri Madžarski meji. Glede meditelana sem ga zagovarjal, da bi čim več ljudi šlo tja, dokler se ni izkazalo da gre za eno izmed največjih nateg v Sloveniji. Sem bil le žrtev, ki so jo prav tako kot veliko drugih nategnili.

Torej, če je kdo iz okolice MS ali Lendava, ki gre na NEST mi naj javi na ZS. Fala :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

strictom ::

Matek iz teme o lanskem NESTU: Kvalifikacije so instagib z mano. Do you feel lucky, punk?

Potem je se mi zdi, da je blo 100:90 za mene al neki takega. Nisem ziher ;>
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

HardwareMaster ::

PicNiK, vrjemi da je vsako leto bilo prigod z alkoholom. In tudi vsako leto je kdo ostal zunaj. Kaj ti je v veselje se ga napit in potem razbijat. Razbijaj kje drugje (na plazo si recimo pomislil?!), kot pa na prireditvi kjer je povno denarja obiskovalcev (v obliki racunalnikov in ostale racunalniske krame) ter drugih reci. Res ne razumem danasnje mladine, se vse vrti samo se okoli alkohola. Sej ne recem da ni fajn se ga nazljokat svake tolko, sam ce ti nekaj pise oz. ti nekaj pravi da ni dovoljeno, moras vseeno probat? Pa ne vzemi to kot provociranje ali bilo kaj takega, sam tako je izpadel tvoj post. Vrjemi pa, da imajo organizatorji dovolj izkusenj z pijanim folkom (tako pijanim da zase niso vedeli).

Drugace pa mene letos vrjetno ne bo, ce pa pridem ,pridem malo cez dan pogledat (pa na eno kosilce s starimi kolegi):D .
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

Zgodovina sprememb…

roli ::

Mislim a so sami alkoholiki tukaj gor al kaj?

------------------------------------------

Mene tako kot vedno ne bo, bom pa si ogledal slikce tako kot vsako leto.Če boste sploh kaj slikali in ne boste samo pili:D .
http://www.r00li.com

Coinbird ::

Nateg has only one name Lethal Lan >:D
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

ru7 ::

Hardi ima da prideš :D

MrStein ::

STASI:
m0LN4r iz kje si? Mogoče pa kdo iz tvojega kraja oz. okoliša pride na NEST.

Si pogledal na oni sajt za prevoze rihtat ?
(ST ga je "reklamiral" en cajt nazaj. ne spomnim se imena, taki rumeno/črni dizajn so imeli)

Aha, sem našel : http://www.prevoz.org/
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

frenk ::

če je kdo na poti med kranjem in nestom in je še brez prevoza gre lahko z mano v zameno za skupno delitev stroškov

a skrat pride? ...sem mu še dolžen za prevoz izpred parih let:8)

OrkAA ::

Frenk: lahko greš z mano in volkcem, da si delimo stroške :)

ta-mau ::

Fantje lih k pridete tle na obalo bi lahko malo poskrbeli tudi za tiste ki so s tle in so zainteresirani le za kakšna predavanja ne pa tudi bivanje in hranjenje.. par stvari sem omenu tudi Primožu ma očitno ni meu kaj dosti posluha za vse skupaj (vsaj po odgovorjenih mailih se je tko zdelo).. v glavnem 25e za par predavanj se mi zdi absolutno preveč. popravte me če se motim.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ta-mau ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Različni all inclusive aranžmaji

Oddelek: Loža
174480 (1598) c3p0
»

Nasvet pri izvajanju telesnih aktivnosti

Oddelek: Loža
323052 (2081) Meizu
»

Kaj jeste?/kuhate doma?

Oddelek: Loža
466895 (5052) FTad

Ali se vam zdi to normalno

Oddelek: Loža
353978 (1495) slowie
»

NEST.2007, prve informacije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NEST
14812570 (7879) Mavrik

Več podobnih tem