» »

observation camera

observation camera

cattom ::

Zastonj sem dobil kamerico-tako kot jo imajo ponavadi po trgovinah.Kako naj to povežem da bo svar delovala,al na tv ali pa na monitorju.Kamera je philipsova -observervation camera-CCD?8-O

gumby ::

Poglej, kakšen je izhodni video signal - verjetno je kompozitni video, sicer pa bi moralo biti napisano na kameri. Kompozitni video lahko priključiš na TV (npr. preko SCART-a).
aja... poglej, kakšno napajanje potrebuje kamera...

cattom ::

Iz kamere gre le koaksialc,na koncu pa ima navaden antenski vtič.Napajanje verjetno dobi po koaksijalcu,potrebuje pa 9,6-16 voltov DC.Zadaj še piše da deluje na 34 channelu.Sem jo ušteku direkt na TV,pa prečekiru vse živo pa nič

Spajky ::

Kamera zgleda rabi podoben napajalc kot takozvani strešni antenski ojačevalci, ki imajo napajanje za koaks kabel speljano preko VF dušilk.. konsultiraj kakega frenda, ki se razume na te stvari, da ne bi slučajno če nima kamera zaščite pred narobe polarizacijo napajanja slučajno brez veze skuril..Drugače bi /polariteto napajanja preveriti prej!!!/ moral zadostovati en tak navedeni mal kvalitetnejši napajalec med TV in kamero, da bi stvar delala...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

gumby ::

Lahko tudi predelaš TV, da ti na antensko vtičnico pošlje napajanje. V tem primeru lahko kamero (ampak samo kamero!) priključiš direktno na TV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425952 (3542) francek1
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115064 (3237) Robert1
»

Mini LCD zaslon

Oddelek: Kaj kupiti
51091 (999) ReBi
»

Pomoč pri presnemavanju z video kasete na računalnik!

Oddelek: Zvok in slika
185904 (5592) zavajon
»

Motnje pri povezavi graficna (TV-OUT) --> TV

Oddelek: Zvok in slika
291993 (1648) kuglvinkl

Več podobnih tem