» »

PC zmrzuje

PC zmrzuje

Reaper ::

Imam računalni sestavljen iz sledečih komponent:

-AMD Athlon 64 3700+ San Diego
-matična plošča MSI K8N NEO
-1280MB DDR
-Club 3D 7600GT 256MB
-WD disk 160GB, Maxtor 80GB disk
-zvočna na plati

in sicer se mi občasno pojavi problem, da računalnik kar zamrzne (v igrah) in se nikamor ne premakne, pomaga samo tipka reset ostalo nič, zamenjal sem driverje za grafično original od CLUB 3D in se je zgodilo enake, pred parimi minutami sem naložil nove FORCEWARE driverje katerih pa še nisem imel veliko časa sprobati.

Bi lahko bil problem grafična kartica? ker drugače se računalnik nič ne pregreva, mi je pa tudi čudno, ko sem na računalnik inštaliral motherboard monitor se mi računalnik ni hotel več zagnati v windowse :S

se mogoče komu kaj sanja kaj bi lahko bilo narobe?

najbolj me skrbi za grafično kartico in matično ploščo

dzinks63 ::

:)) A si siguren, da se ne pregreva, daj stranico dol in uperi v notranjost računalnika en sobni ventilator, pa potem probaj igrat kako uro skupaj , potem boš siguren al se pregreva ali ne. Sedaj so poletne temperature, pa je možno vse.

ripmork ::

čist možno ja da je pregrevanje ja, imel iste probleme...s kakim programom si počekirej temperaturo na kartici pred/med igro - če se povzpne tam okoli 70 in več stopinj celzija, potlej bi bilo treba kaj s hlajenjem naredit, pa kot je tut dzinks rekel - poletje je in mašince tut mal suffer furajo (poleg nesrečnikov brez klime:)

Reaper ::

kaj pa če v tem tiči problem?

namreč ne vem zakaj je tam ko bi morala biti napetost 12V samo 2 in še nekaj volta :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Reaper ::

LP, preveril sem glede pregrevanja, tračunalnik se ne pregreva, procesor doseže maksimalno 50°C grafična kartica pa tudi tu nekje tako da ne vem zakaj bi lahko še zmrzoval, mi pa včasih na hitro vrže blue screen.Izbrisal sem javo iz računalnika, zamenjal driverje za ethernet in usb, včeraj mi ni več zmrznil bom videl kako bo danes


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513607 (3033) DT232
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje nVidia grafičnih kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
539666 (7950) jebesemeni
»

katero graficno bi vzeli ce bi imeli na voljo samo ti 2 :saphire x1950pro in gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
826697 (4396) seljo
»

težave z grafično kartico 6600 GT

Oddelek: Pomoč in nasveti
131390 (1063) Toomy
»

Problem z Asus 6600Gt-kvadratki

Oddelek: Pomoč in nasveti
121095 (973) Jackal

Več podobnih tem