» »

prmiere 1.5 pro

prmiere 1.5 pro

m a j c i ::

pozdrav,
upam da mi bo kdo lahko pomagal, namrec pri zapisovanju dvd formata z premiere pro 1.5
mi racunalnik velikokrat javi napako sredi procesa. transkodiranje se opravi, ko pa se zacne zapisovanje na dvd javi "recording error - out of memory".
video je tudi dolg samo ca 10 minut, zato ne vem v cem je problem. se morda komu kaj sanja?
hvala za vsako pomoc vnaprej...

5er--> ::

Shrani ga v kakšnem .avi formatu (po možnosti brez kompresije) in nato zapeči s kakšnim drugim programom (npr. Nero Vision).

stalker ::

Da ne bom odpiral nove teme: Imam Premiere pro 1.5 (v bistvu je 7, računalnik mi ne podpira 2.0) ampak mi sveža inštalacija ne dela. Dela samo, če premaknem datum na začetek leta 2003. Nekaj časa je delal normalno, sedaj pa noče več, pa če dam datum na 1901. Ve kdo rešitev?
Pa še to: kateri program za urejanje videa je enako zmogljiv kot premiere? Sedaj uporabljam Pinnacle studio 10 ampak samo za grobo urejanje, za kaj več (posebni efekti) ni zadosti zmogljiv.

francka45 ::

pri prvi težavi ti ne znam pomagat, za posebne efekte ti p alahko priporočam Adobe After Effects.

bom še jaz malo uporabil to temo sebi v prid če kdo zna pomagati;
ko v Adobe Premiere Elements 3.0 uvozim video da bi ga zapekel na DVD, mi video prezrcali po vertikalni liniji(na glavo je obrnjen) in izgine zvok.
imam kaj narobe nastavljeno?
hvala za odgovore, lep pozdrav

opeter ::

stalker, program je verjetno treba kupiti... :\ Če ti Pinnacle Studio ni dovolj... hja, si boš moral nekaj izmisliti.
Na tem forumu se ne pogovarjamo o nelegalnih zadevah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223422 (3129) poweroff
»

program za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
122935 (2689) vice boy
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375445 (4273) m1h4
»

Program za VOB to MPEG2

Oddelek: Programska oprema
81413 (1300) baron21
»

razret videa (DVD) brez izgube kvalitete?

Oddelek: Zvok in slika
131668 (1452) DominusSLO

Več podobnih tem