» »

Resetiranje računalnika

Resetiranje računalnika

Sandi_ ::

Torej imam sledečo težavo:

Normalno delam na računaliku a ta se nenadoma resetira. V brskalniku(katerem koli) lahko nekaj časa brskam, a ob prehodu na določene strani se brskalnik sam zapre. Tudi predvajalniki glasbe,. itd javljajo napakae. Zanima me v čem je težava?

Se kaj pregreva? Če se kaj se?

Že vnaprej najlepša hvala.

kriko1 ::

Imaš dovolj zmogljiv napajalnik?
Simptomi pregrevanje (tik preden se ugasne) pa so čudne napake, prosim napiši kake napake dobiš in ali jih je možno vedno reproducirati.

lp

amigo_no1 ::

a ob prehodu na določene strani se brskalnik sam zapre.
Navedi strani.

OChack ::

lahko je zli koda lahko je zli ram, al pa čist neki 3.
Int€l inside, IDIOT Outside

Sandi_ ::

Finta je v tem, da se neka zateva pregreva. Vsaj po moje. Ker gredo vse strani določen čas, nato pa nekatere kar povzročijo zaprtje brskalnika.Najhuje pa je, da se včasih računalnik iznenada resetira, ob ponovnem zagonu se morada še 1x nato pa prižake vsem znano microsoftovo napako. Pognal sem skozi antivirusnega.. bilo isto.. nato sem winse na novo naložilm pa probal pa spet isto. Torej po moje je težava v hardwaru. Resetira se recimo tudi ko zaženem katero igro al pa kaj.

Računalnik skoraj nikoli(včasih) zamrzne, večinoma ga kar resetira.


Kako ugotovit v čem je težava??

HELP :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sandi_ ()

kriko1 ::

Za začetek spremljaj temperaturo.

Sandi_ ::

Spremljam tempetarure... uporabljam speedfan... zakaj kaže 4 temeprature oz kaj povrsti pomenijo?
Prva je namreč neznosna!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sandi_ ()

kriko1 ::

Verjetno je od CPU-ja. Poglej koliko praha imaš na hladilniku. Lahko je tudi slab pretok zraka skozi, poleg tega ni dobro imeti računalnik v kakem neventiliranem kotu v prostoru, še posebno ko so temperature ozračja visoke.

333333 ::

Temperature tak na hitro preveri z everestom in povej kaj točno se pregreva? Aja pa bi blo tud fajn ce z potipal napajalnik zadaj kolk vroc zrak izpihuje ( ce se pregreva kaj (cpu, gpu) se ponavadi tam zazna to ze z roko. Pa spec. sistema se lahko napises.
Spiritual

Nejc is cool ::

A maš sam en Hard disc? al maš več? ker finta je v tem če maš več pol pa sam enga formatiraš :) Tak da bi lohko blo tut to krivo

Sandi_ ::

Mam sam en hard disk. Sem izmeril temp. z everestom in je bistveno previsoka... okrog 63 stopinj... kaj vse je lahko vzrok??

bluefish ::

pregrevanje zaradi prahu, navijanja, povišane voltaže, nepravilne namestitve hladilnika in termalne paste, slab pretok,...

pinx ::

63°C na disku je že absurd.

Naredi mu nek prepih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izklapljanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
382079 (1551) Geozadetek
»

računalnik se restarta

Oddelek: Pomoč in nasveti
121518 (1163) podreberek
»

Ugašanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
81550 (1143) Pyr0Beast
»

Možno pregrevanje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101047 (814) solatko
»

Problem z igranjem nekaterih iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
481379 (994) pero#3

Več podobnih tem