» »

http://www.eur888.com/

http://www.eur888.com/

tomaz- ::

zdaj pa mene zanima:

kaj si mislite o tej strani, cenah in tako dalje in dalje....

Potegavščina, resnica???

če se komu da, naj pove svoje mnenje, utemeljitev bi bila prav fina...

A je morda kak junak že kej naročil :D

igor0203 ::

Pomoje tak BS da kar res ni. :|

bluefish ::

cene so res smešne.

tomaz- ::

jp, sej v tem je hec. Sem jim poslal mail, kako zgleda "poslovanje s Slovenijo" in so mi odgovoril, da to pa res "no problem", da tud s Slovenijo poslujejo ....

Je pa zanimivo, ker majo nekatere cene še celo višje kot pri nas, nekatere pa tooolk hecno nizke, da maš občutek, da je to en xing xang iz plastelina naredu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

igor0203 ::

To ali je popoln nateg ali pa so cene za 100/1000 kosov. Ker ne verjamem, da npr. N95 stane ~200€.

profii ::

če je že kdo kupoval naj pove. al pa če kdo rezkira pa proba:\

Liker ::

Nateg^2

Namrec: kako je mozno da stane recimo 62" 8-O LCD TV pod EUR500, to je verjetno manj kot 10% retail cene... :S
Pa recimo PSP Giga pack je cenejsi od Value pack 8-) (Giga vsebuje vec stvari btw), hkrati pa je samo 20Eurov drazji od navadnega skina za PSP?
Cene so pomoje povsem random nametane gor, povsod taksni zneski da tipo lepo zasluzi.

Pa Feedback ne vsebuje nobenih spodbud dejanskih kupcev...

Aja, pa se tole.
Vsi TR-ji so na neko osebo (le zakaj, ce je to firma...)

LoneWolf ::

He he... :D
To so Kitajci. Tule vas vecina se ne pozna kitajskega sistema trzenja, ko boste naslednjic v Pekingu, priporocam obisk Silk Marketa, strasansko poucno...
Cene so cisto OK, za kitajske razmere so se precej navite in prilagojene zahodnemu svetu, o kvaliteti pa ravno ne bi. :P To je popolnoma petorazredna roba in ponaredki vse do zadnjega. Tam nobenemu ni problem naredit 100% kopijo iPoda in ga prodajat kot iPod, tudi v originalni iPodovi skatli, ce je treba. Stvar je videt kot pravi iPod, dokler ga ne prizges... To je kitajski nacin dela. Ce te ponaredki ne motijo, lahko prides do robe zelo ugodno, in ce imas sreco s kvaliteto imas lahko celo ugoden nakup. S Silk Marketa smo natovorli za pol nahrbtnika "Versace" hlac za 5 EUR, pa windbreakerjev najbolj znanih zahodnih prozivajalcev za 10 EUR - ce verjames nasitim logotipom... In stvar celo zgleda in je tudi prestala kaksno pranje. Take stvari se se splaca.
Z elektroniko se pa ne bi spilal s Kitajci, nisem videl tam ene stvari, ki bi bila vredna nakupa, ceprav so zelo poceni.

bluefish ::

bo kar držalo. Podatki o lastništvu domene pa to le še potrjujejo, saj je le ta registrirana na:

Lin xuke (eur888@hotmail.com)
+678.6178323287
Fax:
Sherwood St. Boston, MA
Boston, MA 02100
US

Sicer lociran v USA, ampak ime in priimek zvenita bolj daljno-vzhodno :)) .

LoneWolf ::

Niti ne skrivajo, da so Kitajci. +0086 telefonska stevilka, reference na znana kitajska podjetja, malce amaterska izdelava, pa email na @hotmail.com naslovu. :D Cisto kitajsko.
Stran pa vec kot ocitno cilja na kupce iz zahoda in je temu prilagojena. Kitajski mali podjetniki so sploh odkrili zahod zadnja leta. Vsak, ki pomotoma zna kaj anglesko, te prej kot "where are you from?" raje vprasa "what money do you have where you come from?" Euro imajo najraje, odkar je dolar padel. :D

tomaz- ::

evo, takle odgovor sem prejel po treh urah, ko sem poslal mail, kako je s pošiljkami v SLO :

Dear +++++++++++++,

Thank you so much for choosing to buy from our website.I appreciate your business very much.
You are the winning buyer for the Sell Dell Xps M1710 Intel Duo Core Proc T2600 216

Item title: Sell Dell Xps M1710 Intel Duo Core Proc T2600 216
Web Address: http://www.eur888.com/views.asp?hw_id=14
Buyer User ID: ++++++++++++++++

Your total is:
EUR488 per item
EUR10 insurance
EUR54 postage/packaging
-----------------

EUR552 = Total

The following payment methods
1.West union money transfer
(My first name : Xincheng
Last name : Yang
City :China,Tianjin
Postcode :300000)
2.Bank Wire transfer
(BANK OF CHINA TIANJIN BRANCH
A/C holder's name: Xincheng Yang
A/C No.:4028811-0188-063198-0
SWIFT code: BKCHCNBJ200)
Please send me your full postal address and payment details in the next email for we send your item .
Once again, thank you for your order.
Looking forward to you reply
Kind regards
www.eur888.com
Email:server@eur888.com
MSN:eur888@hotmail.com

poslano od gospoda : Ian Long

:))

xabre ::

Nakaži, pa boš videl če boš kaj dobil.>:D

bluefish ::

dobil bo, vendar kot je napisal LoneWolf.

Pujcek ::

torej bo dobil ponaredek?
:)

igor0203 ::

No če boš naročil oz. plačal, poročaj kako je s kvaliteto. Jaz še vedno mislim, da je to ali nateg ali pa je taka cena za 1000 kosov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

tomaz- ::

tudi jaz se nagibam k temu, da je nateg ali kakšna cheap kopija.. Količino so lepo dali : 1pcs

Shark-357 ::

Busa za 1680Eur:D

Zgodovina sprememb…

roli ::

Če je ponaredek lahko še vedno deluje tako kot original:D .

Jaz bi v primeru, da bi res nekaj hotel kupil nekaj poceni in poizkusil.Če bi dobil pa v napad>:D !
http://www.r00li.com

OChack ::

tist k bo kj kupu nj poroča, sicer pa alhko da prvih nekaj ne bojo nategnil potem ko pa se usuje plaz pa anredijo masoven nateg in poniknejo
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

tomaz- ::

shark-357 :

opa, isto zadevo gledaš kot jaz... Pohitet moram :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

Urc ::

Ja če bo kdo kaj kupu naj poroča, da še ostali kaj kupimo :D

OChack lol :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

[SkA] ::

Karkoli takega, povezanega z West union nakazili, je zagotovo scam. Ne računaj niti na ponaredek. Pa če se malo potrudiš z Googlom, boš ugotovil, da je domena že na nekaj spam blacklistah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

T0RN4D0 ::

Niso ponaredki po mojem ampak je vse skupi scamm... :) ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha - nateg

Oddelek: Loža
414900 (2182) gendale
»

Moneybookers mi stanje in plačila kaže v GBP-ju

Oddelek: Loža
101460 (1196) BorutO
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214241 (2375) gasperxp
»

SE k850i

Oddelek: Mobilne tehnologije
51737 (1672) veliki_bos
»

ali se splača kupiti ta prenosni računalnik za (nov)?

Oddelek: Kaj kupiti
61029 (882) gameby

Več podobnih tem