» »

Creative audigy 2ZS in zvočniki Genius 5.1 + SUBWOOFER

Creative audigy 2ZS in zvočniki Genius 5.1 + SUBWOOFER

boula ::

Opazil sem, da deluje SUBWOOFER kolegu dosti bolse, ki je lastnik enakih zvočnikov - genius 5.1 (uni famozni leseni) .

Že od samega začetka me je motilo speaker setting - za subwoofer. sicer imaš tudi za naštimat glasnost in frekvence. Vendar še vedno suwoofer preveč bobni al pa prepotiho. Za nekatere skladbe se sploh ne da naštimat optimalne lastnosti - če sam samo malo subwoferja - vse že bobni - tako da sploh ni več ritma ampak samo grmenje.
recimo če poslušaš samo potiho - se še kej da. če ba bi rad pesem pojačal - se ritma subwooferja niti ne opazi - ker samo bobni in se sluti le njegove frekvence - ritmičnega udarjanja pa ni

pol za ene komade sm opazu da je pa ful dobra nastavitev - da dam frekvence do konca in glasnot subwooferja le minimalno - in pol je ritmično glasen subwoofer - samo pol konča komad in je treba spet premikat.

Zanima me, če obstaja kak SUBWOOFER EQUALISER, ALI MIXER AL PLUGIN. KJER BI SE DALO TO NAŠTIMAT???. BIL SEM ŽE NA strani creative, vendar nism našel tega kar potrebujem.

hvala za pomoč

Djkodro_ ::

si pomislil da ti lahko zvočna kartica dela probleme.mislim da bo to glavni vzrok za ozvočenje nevrjamem da bi tako igralo... možno je use predlagam ti da se skoncentriraj na zvočno kartico


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Soundbar - je vredno nakupa? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22351937 (18307) naruto2
»

Potrebujem ojačevalnik za subwoofer lahko tudi po naročilu

Oddelek: Zvok in slika
61360 (1247) A. Smith
»

receiver + subbufer

Oddelek: Zvok in slika
233044 (2481) Janac
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
61714 (1511) lasse007
»

creative x-fi v navezi z genisu 5.1 wood

Oddelek: Zvok in slika
161850 (1462) NotMe

Več podobnih tem