» »

pc anywhere - kje, kaj, kako

pc anywhere - kje, kaj, kako

Binji ::

Torej zanima me mal kaku je v praksi delat s tem proggyem, kako ga instalirat, itd... Kaj je kej vazno kasne OSe masta oba compa? Kje se ga da kej dobit? (ja moderatorji, tu mislim shareware&stuff:O )
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MadMax ::

Shareware dobis nekje na Symantec-ovi strani, kjer so tudi navodila.
OSji niso pomembni, bolj je pomembna enakost modemov na obeh straneh (ISDN<>analog ne gre-no, morda so do sedaj ze postimali...).
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

bzagozen ::

pcAnywhere dela PB in presenetljivo hitro. Seveda to velja za novejše verzije, ki imajo določene pohititve za windowse. Kar se modemov tiče, so določeni problemi z direktnim klicanjem na ISDN, vendar se tudi to da zrihtat. Drugače, se pa to tako ali tako lahko uporablja po internetu oz. TCP/IP protokolu. Oba PC se povežeta na internet, potem pa na tistega, ki kliče vpišeš IP od hosta in špila. :-). Hosta lahko upravljaš celo kar iz IE ali Netscape-a. Dela isto hitro!!! Poglej tukaj.
www.alkoma.si

Binji ::

Ja jst mam kabel tip ma pa modem. A to je drgaci kot da bi jst tm delal (ista slika)?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Han ::

Če je on HOST, ti pa CLIENT, si ti "lastiš" njegov računalnik - kot da bi sedel pri njemu doma. Vse skupaj bo delalo zelo počasi zaradi modema.

JP ::

Kar se pa teh programov tiče pa lahko uporabljaš tudi NetOp. Je kar zanimiva zadevica. (Zelo podoben Pc An... , kar pa se tiče kakšnih varnostnih nastavitev pa mislim, da so pri NetOp-u boljše - več možnosti za zaklepanje nastavitev etc....) Drugače pa tudi PC Anywhere kar dobro dela.

lp JP:)

Mr.B ::

In ko boš že vse naštuderal, n nastavil userja iz NT domene , se ne pozabi odlogerati z mašine , na katero bo on dostopal.
Ker sem se enkrat jaz malo igral in ugotovil sledečo zadevo. Na NT domenskem serverju sem kreiral userja in dal pravico userju da se lahko logera na to mašino. potem pa sem se od zunej povezal na ta server z navadnim userjem , in wola , bil sem gor kot administrator. Zato se ne pozabi odlogerati od mašine , ki je kej bolj pomembna.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

clarkconnect rabim poomoč pri inštaliranju! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Operacijski sistemi
23016396 (7935) Gapi
»

Kater remote desktop za winse?

Oddelek: Omrežja in internet
61091 (981) SasoS
»

Group Policy; kako nastavit GPO za OU?

Oddelek: Operacijski sistemi
382883 (2555) Microsoft
»

Remote desktop connection

Oddelek: Programska oprema
323221 (2809) CaqKa
»

kako pogledati na prijateljev PC?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101405 (1053) gkovac

Več podobnih tem