» »

Katero ohisje?

Katero ohisje?

ShARk63 ::

Zdravo,

odlocam se za nakup novega ohisja. Pomembna mi je kakovostna izdelava, prostornost in tisina. Ker bo hlajenje voda, mora v ohisje it 2x12 radiator.

Ogledoval sem si Antec P182 in Antec Nine Hundred...

Proracun: 150e

MEDENA ::

antec 182 je premali za vodno pomoje----antec 900 da...al pa kak TT ARMOR.

igor0203 ::

Tud Antec 900 je baje porazen za vodno hlajenje. Preberi si par reviewov in pa review uporabnika na XS.

ShARk63 ::

Si bom se mal ogledu reviewe, tnx za info.
Ce ma kdo se kako alternativo, pa kar na dan z njo:D

UNIVERZUM ::

Poglej še tega.8-O

Sam moram reči, da me je prijetno presenetil (si ga lastim že 2 leti:D ). Radiator pa lahko pritrdiš z vrha tudi 3x12.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

ShARk63 ::

Huge:D Too huge.

Antec 900 me ne preprica, mal sem si pogledal po XS, zdi se mi da mu zmanjkuje globine, in v primeru, da radiator dam spredi, je stvar avtomatsko pomaknjena se za ene 4-5 sm bolj noter. Tko da odpade.

Ima kdo izkusnje z Gigabyte Auroro? Vsec sta mi 2 exhaust fan-a. Tja bi montiral radiator, z notranje strani. Vprasanje je samo al bi blo dovolj prostora. klik

Ted ::

Prostorno in iz trpežni materialov, pol pa rezat, vrtat in po možnosti še barvat.
Mah...

MEDENA ::

UNIVERZUM: katerega imaš?

dzinks63 ::

:)) Kaj pa tole: Ohišje ATX BIG TOWER LC 728BG za samo 48,60€

ShARk63 ::

@dzinks63: ma take cheap varjante me ne prepricajo. Trenutno imam podobno veliko, samo kvaliteta je na nuli. Ko sem imel disk se montiran v za to namenjenem prostoru, je celo ohisje vibriralo -> glasno;(
Ta problem sem resu tko da sem dal diske na elastike -> precej tisje.

Torej, kar hocem rect je to, da raje dam vec kesa za kakovostnejse ohisje.8-)

igor0203 ::

Kaj pa TT Armor, Kandalf? Baje sta oba zelo prostorna.

dzinks63 ::

:)) Kaj imaš potem kake Raptorje notri, da bi z navadnimi diski vibriralo, mi je malo čudno, razen če nisi imel dobro privijačene z vsemi vijaki. Sicer pa LC niso glih no name, dobiš pa za male pare kar solidno kvaliteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

ShARk63 ::

TT Armor je kul. Dizajn mi je ok, prostora je dovolj, kvalitetna izdelava. V kolikor me Aurora ne preprica, bo pristal v kosarici. Dzinks, je blo vse dobro zasraufano, samo ni pomaglo. Kvaliteta izdelave na nuli:\

dzinks63 ::

:)) Če res hočeš neko špico, potem pa : Cooler Master STACKER 830 Black (Evolution)

TOP ::

Poslušaj,prvo sprašuješ potem ti Igor0203 odgovori in potem se delaš pametnega.Ja tisto ohišje je poceni in prav toliko vredno.Pleh je kot kakšen malo trši karton in še lepo se urežeš,če ne paziš.Če nimaš denarja potle okej kupi ga,če ne rajši daj malo več denarja,ker tisto ohišje ni vredno nič.

UNIVERZUM ::

@MEDENA imam model DA-01B-D. V bistvu enak kot na tem linku le da ni imel na stranici pripravljeno ta ventilatorje (kar je prišlo prav ko se je rezal zmaj).:D :D :D :D :D :D
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

ShARk63 ::

Hvala za odgovore, vzel bom TT Armor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se splaša kupit ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
997110 (4881) Big_Al
»

katero ohišje!

Oddelek: Kaj kupiti
362710 (1882) Svizec69
»

ohišje?

Oddelek: Kaj kupiti
141025 (817) Tsunami
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715930 (4085) gfighter
»

Katero ohišje (okoli 50k)

Oddelek: Kaj kupiti
222006 (1380) nec2070

Več podobnih tem