» »

Katero ohišje (okoli 50k)

Katero ohišje (okoli 50k)

planetparty ::

Prosim, priporočajte kakšno ohišhe za okoli 50.000 +-5.000.

Prednost imajo ohišja, ki so visoka 50+cm.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

AngelOfDeath ::

Antec P180

SilentPC
edit: Slovnica

planetparty ::

To ohišje mi sploh ni všeč.

Zdaj sem našel tole:

Klik
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

AndrewSmith ::

Ti si nor:D
Antec P180 je zakon;)
Drugace pa---- klik
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Zgodovina sprememb…

planetparty ::

Ima kdo to ohišje? V reviewih ga nadmočno hvalijo:D Bom najbrž tega vzel. Bi pa rad slišal mnjenja preden kupim.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Veron ::

kupi obično ohišje za 10-20k pa ostalih 30k nameni modanju, bo veliko bolše in lepše :)

Aya če se slučajno odločiš za to smer, potem pazi da kupiš ohišje ki ima 120mm nastavke za vente

opeter ::

Najbolj kul ohišje je to: PMG5

Več tukaj:
PMG5 selekcija
PMG5, PMG4, PMG3 serija
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

planetparty ::

Ne vem, če je tam mac višji od 50cm. Do zdaj sem mel vedno znova in znova probleme s prenatrpanim ohišjem. Hočem končno nekaj kvalitetnega za daljši čas.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

bobby ::

fak,.. 50k ua ohišje?? ma ko jih gleda, pa še brez PS-a!
ha ha
U gotta be crazy!
kupš navadnega pol pa modaš.
drgač pa mi je od vseh teh, katerih linki bli objavljeni, definitivno P180
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

bluefish ::

sicer je Cooler Master STACKER 830 iz Cool-PC odlično ohišje, vendar resnično, le zakaj bi nekdo dal zanj 60k?

klasicni ::

Jaz imam TT Kandalfa, praktično isti kot tisti Armor, ki si ga ti predlagal. Moram rečt da jo res PROSTOR tisto kar privlači....pa še vizualno mi je všeč, čeprav če bi se sedaj zopet odločal, bi vzel Stackerja. Se mi zdi da ima še več opcij glede postavitve ventilatorjev itd.

igor0203 ::

Pa teli od TTja niso preveč primerni za vodna hlajenja, vsaj jaz imam tak vtis.

planetparty ::

Saj jaz nočem met vodnega, samo zdaj sem se odločil, da je dovolj tlačenja kablov na kup in totalne zmesšnjave v ohišju, kjer je stalno prostorska stiska.

Seveda nameravam kupiti tudi nov napajalnik, rabim nekaj tihega.

Res se mi zdi malo preveč 50k za ohišje, a kaj ko so takšne cene;((
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

klasicni ::

Ja jaz sem tut z namenom da je vse skupaj čim tišje kupil tako ohišje, pa sej tole bo ostalo kar nekaj časa. Hkrati pa za pasivni sistem kot ga imam jaz rabiš takole veliko ohišje (tudi pasivni napajalnik Antec).

Ob najmanjših obremenitvah mi delata samo dva venta za airflow (not in vn) 8,7 dB - neslišno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klasicni ()

EvilDare ::

Jaz imam črnega armorja in moram reči da je super ohišje. Dobiš ga že za 33k. Zraven si kupiš še kakšen kontrolnik ventilatorjev in nimaš nobenih problemv s hlajenjem. Če ti pa še to ni dosti hladno je pa sedaj vzunaj dodatek, 25cm stranski ventilator, samo so čakalne vrste, za okoli 9k. Jaz ga bom kupil samo zaradi izgleda verjetno.

klasicni ::

EvilDare daj mi prosim povej kje dobiš to stranico s 25cm ventilatorjem, jo že nekaj časa iščem pa ne vem kje jo naj dobim???

planetparty ::

tursca:

Torej se splaca vzeti? Saj kot vidim je razlika samo v spednji plošči med temi ohišji. Bom kar armorja vzel potem, da malo privarčujem.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

planetparty ::

Gledal sem še ta napajalnik: Napajalnik LC 550W LC6550G, 140mm, Fan, črn Ver 2.0 24pin

Me zanima kak je glasen v dB, upam, da ni več kot 20.


Pa prosim, da nekdo, ki posreduje armorja pove kaj dajo zaraven, predvsem me zanima koliko ventilatorjev.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Zgodovina sprememb…

EvilDare ::

tursca trenutno jih ni nikjer za dobiti ker so bili razprodani. Baje šele okoli avgusta pride nova pošiljka. Drugače je pa JAE uvoznik za Slovenijo. Lahko vprašaš še na www.elektronika.si ki kupuje po evropi če ga še kje dobi.

Zrven dobiš 2x 120 in 2x 90 ventilatorje. Drugače je pa sprednja stranica mrežeasta pa na vrthu je odprtina tako da je dobro prevrteno. Meni vleče zrak notr samo sprednji vent ostali trije pa izpihujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

klasicni ::

robibrk JA res je razlika samo v sprednji plošči. Samo meni osebno ta zelo veliko pomeni in sem zelo vesel da sem vzel Kandalfa ne Armorja. Spredaj imam še regulator ventilatorjev (Sunbeam Rheobus), kateri odaja ogromno svetlobe (drugače je super), s sprednjimi vratci pa vse to zakrijem. Meni je ravno to zelo uporabno, pa še malo se priduši zvok ventilatorja spredaj.

Če se ti dopade da vse sije je Armor boljša rešitev. Jaz imam spredaj dosti zapolnjeno s DVD-romi, X-fi konzolo, regulatorjem ventilatorjem, pa mi paše da lahko vse prekrijem..... no vsak po svoje :D

EvilDare Hvala za odgovor!

Vantage ::

kuglvinkl ::

Sam bi brez dvoma vzel Lian Li klasiko, recimo PC-70, al pa recimo V2100.

nec2070 ::

V Mlacom-u ga majo model TT Armor 8000SWA alu+okno cena 43.434 sit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jeklena britev

Oddelek: Loža
75431 (2800) -mihaaa-
»

nakup Alienware racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
173235 (2602) opeter
»

Kje kupiti originalne starejše igre?

Oddelek: Igre
172385 (1927) SmeskoSnezak
»

NEST 06: Shark-357 zmagovalec v modanju računalnika

Oddelek: Novice / NEST
396242 (4801) Spc
»

Low-profile dual DVI PCI Express x16 grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
51171 (1131) shadow7

Več podobnih tem