» »

win xp in TV tuner

win xp in TV tuner

amper ::

Imam problem z Tv tunerjem, namreč ne morem ga instalirati v Win XP. Imam Zoltrix Gene TV in že sem si dawnlovdal drajverje vendar noče delati. Če ima kdo tak tuner in mu deluje ga prosim če mi razloži kako je to ustvaril.

PhotoBlaz ::

ooo prjatu s tem se bos pa se ornk zezu,...jest ga ze pol leta stimam,..pa mi nikol prav ne dela.
Originalni software je totalno "v riti", tko da pomojem bos moral poiskati druge porgrame za gledanje TV-ja

Lej priporocam ti DScaler
ima najkvalitetnejso sliko,..res iber nad vsemi ostalimi,...tko da mislim, da bos navdusen!
Ta programcek pa mislim da brez problema najdes na netu, ce ne drugace vtipkaj v googlu DScaler, pa bos najdu homepage
Cau

bobby ::

al pa borgtv, ta tud dela v xp-jih brez problema. pri tem tunerju je software k ga zraven dobiš totalno v k-urcu. btv al pa dscaler. pa na dalinc kar pozab k ti ne bo delal, če ti pa bo, pol pa bo slika vsake 2 sekunde zmrznla.

amper ::

Najlepša vama hvala za odgovor!!

tom42 ::

No tudi najnovejša verzija driverjev iz neta (GTV_WDM_13200, če ni že novejše) dela vredu. Res pa je da sem jo jaz moral mislim da dvakrat inštalirat. Pri tem pa drugič predhodno nisem odstranil gonilnikov, kot to piše v navodilih. Nekaj sem tudi kombiniral driverje med verzijo iz neta in originalno po rebootu računalnika.
Predvsem moraš imeti veliko vstrajnosti in idej kako kombinirati vse skupaj, slej ko prej vse deluje, tudi daljinec.
__________________________________
Poslano s Klepetalnikom 2.0
http://ruleless.com/klepetalnik/

boss_y ::

A bi se dal tudi s temi programi gledat, preko pc-tv-live tunerja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje lahko dobim driverje za to tv kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
81008 (864) All
»

IR daljinec ureja komp.

Oddelek: Programska oprema
181520 (1255) thramos
»

Softwear za Genie TV

Oddelek: Sedem umetnosti
171371 (1210) daSKAn
»

Teletext software za WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
131665 (1417) _icy_
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292604 (1832) Predator

Več podobnih tem